Προς το περιεχόμενο

μια Manson του matt bellamy!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παίδες, να σας ρωτήσω κάτι... Πώς μπορεί κανείς να βάλει ένα τέτοιο μπινελίκι στην κιθάρα του;;; Με ψήνει απίστευτα εδώ και ΠΟΛΥ καιρό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά, τι καραγκιοζιλίκι είναι όλο αυτό;

 

Κιθάρα κουβαλάς, ή laptop;

Τουλάχιστον, ψήνει κάνα καφεδάκι, ή τζάμπα λεφτά; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου άποψη εχει αρχισει το πραμα να χαλαει..... Αυτος ο τυπος δεν παιζει κιθαρα αλλα κατι που μοιαζει, και ακουγεται σαν κιθαρα. Σε μερικα χρονια δυστυχώς θα χαθει η ουσια και θα ασχολούμαστε με τετοια μαραφετια στις κιθαρες.... Θα πιανεις μια κιθαρα του 2000 με flame maple, quilt maple κτλ κτλ. και δεν θα σου κανει αισθηση όσο 50 κουμπια και 10 οθονες πανω σε μια πλαστικη κιθαρα, και ολα αυτα..... για να βγαζεις "ψυχεδελιούς" ηχους (φασαρια μαλλον). Ελπιζω να υπαρχουν λατρες του vintage και τοτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόση στενομυαλιά ρε σεις;

Αφού γουστάρει ο τύπος (και του "βγαίνει") ας παίζει και με λάπτοπ με χορδές μπαγλαμά!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ρε παίδες έχετε δει πώς το χρησιμοποιεί το πράγμα; Νομίζω οι αντιδράσεις σας είναι σαν τις αντιδράσεις ΠΡΟΣ την ηλεκτρική κιθάρα πριν καναν αιώνα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια ρε παίδες έχετε δει πώς το χρησιμοποιεί το πράγμα; Νομίζω οι αντιδράσεις σας είναι σαν τις αντιδράσεις ΠΡΟΣ την ηλεκτρική κιθάρα πριν καναν αιώνα ;)

 

Ωραίος... Πολλά + από μένα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες μην βαρατε την αποψη μου ειπα. Εχω δει πως το χρησιμοποιει και πως χρησιμοποιει και το ενσωματομενο fuzz factory και με αφηνει παγερα αδιαφορο σε σημειο που να κουραζομαι απο την βαβουρα, σορρυ γουστα ειναι αυτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου