Προς το περιεχόμενο

μια Manson του matt bellamy!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες ο bellamy είναι κορυφή κακα τα ψέματα.

παίζει φανταστική κιθάρα και πλήκτρα(χωρίς να μιμείται κανέναν...το σημαντικότερο για να ξεχωρίσει κανείς και να γράψει ιστορία) τραγουδάει πολύ όμορφα, σωστά και με πάθος, έχει τρομερή σκηνική παρουσία και γράφει και τραγούδαγες(το τελευταίο είναι υποκειμενικό όσο είναι υποκειμενικό και για όλους τους άλλους star)

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδες μην βαρατε την αποψη μου ειπα. Εχω δει πως το χρησιμοποιει και πως χρησιμοποιει και το ενσωματομενο fuzz factory και με αφηνει παγερα αδιαφορο σε σημειο που να κουραζομαι απο την βαβουρα, σορρυ γουστα ειναι αυτα....

απτήν στιγμή που η μπάντα του έχει παγκόσμια επιτυχία(σε μη-μουσικούς μάλιστα) σίγουρα ξέρει πολύ καλά τι κάνει ο bellamy και κάθε άλλο από κουραστικά ακούγονται τα effects του.

έναν κιθαρίστα μπορεί να τον εντυπωσιάσεις με ενα fuzz πχ επειδή έχει και αυτός την ιδια τρελα αλλά ένα κοριτσάκι που θέλει απλά να ακούσει καλή μουσική,δεν μπορεις...

πολλές φορές βλέπω πως οι καλύτεροι κριτές της μουσικής είναι οι μη-μουσικοί διότι  αυτοί διακρίνουν την πραγματική ουσία της μουσικής και δεν εντυπωσιάζονται τόσο με τεχνικά θέματα όπως εμείς οι μουσικοί.

 

το κοριτσακι εννοητε πως δεν ειναι ελληνιδα ;D

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(προσωπικά πιστεύω ότι δεν τον χρειάζονται αλλά δε ξέρω αν είναι ιδέα δική τους αυτή, η του μεγαθήριου-δισκογραφική στην οποία πήγαν Roll Eyes )

 

Ναι,ειναι αλλωστε γνωστο οτι οι.....δισκογραφικες καθοριζουν τη...συνθεση ενος συγκριτηματος πανω στη σκηνη... ::)

 

Επισης διαλεγουν τις χορδες που θα χρησιμοποιησουν οι κιθαριστες,τι θα φανε πριν το Live & βεβαια (και αυτο ειναι ΠΟΛΥ σημαντικο..) ευθυνονται για την τρυπα του οζοντος και το κυκλοφοριακο..... :) :)

 

Μη λες ό,τι θες - γι αυτά συνήθως φταίει ο ΟΤΕ  ;D ;D ;D ;D ;D

 

χμ..λες??

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα κομπλεξικά κάνει όποιος δεν ειναι πληκτράς. ΧΥ, ενσωματωμένα εφέ, μετρατοπές midi και άλλες ποζεριές...  ;D ;D ;D ;D ;D

Πλάκα πλάκα πολύ ενδιαφέρον κιθαράκι, θα ήθελα να είχα μια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου