Προς το περιεχόμενο

Πολύ καλύτερες οι Αγγελίες ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρεμπιπτόντως, το forum jump γιατί δε λειτουργεί; Βγάζει "Sorry, this Module is nοt active!"... Τώρα που αυξήθηκαν τα forum, ένας λόγος παραπάνω να φτιαχτεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου το "Ανταλλαγές", καθώς κάτι μπορεί να είναι και για πούλημα και για ανταλλαγή... ας είναι όλα τα όργανα πχ στο "Όργανα" και να διευκρινίζεται μέσα στην κάθε αγγελία αν είναι για πούλημα ή για ανταλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ

 

Καλύτερα να μείνουν τα όργανα χωριστά απο τα πετάλια και τους ενισχυτές για να υπάρχει καλύτερη συγκέντρωση των θεμάτων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Με το παλιό σύστημα μπορούσαμε να αποθηκεύσουμε τις αγγελίες που μας ενδιέφεραν στα αγαπημένα. Μπορεί να γίνει κάτι παρόμοιο με τα threads;

 

¶σχετο: BTW μπορεί να φτιαχτεί να μπαίνει στον browser απάνω αριστερά σαν ονομασία ο τίτλος του thread;

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ που ήθελα να πουλήσω κάτι εισιτήρια κάποτε σε ποια κατηγορία έπρεπε να βάλω την αγγελία μου...;

 

Μήπως να υπήρχε "others" section....?

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου