Προς το περιεχόμενο

Εjekt festival - Τα καλά, τα κακά και η καταντια...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@blue: όχι δεν ξέρω κάτι επ αυτού στείλε μου πμ να μου πεις

 

@mechmg93: δεν ξέρω κατά πόσο έχεις χάσει φίλους

σου από μαχαίρι φασίστα και τα λες αυτά αλλά στη

ζούγκλα ζει μόνο αυτός που θα επιτεθεί πρώτος

και ο πιο δυνατός μάλλον δεν έχετε ζήσει ποτέ

τέτοιες καταστάσεις

 

όπως είπα και παραπάνω να το σταματήσουμε εδώ

γιατί έτσι όπως το κάναμε μας αξίζει να φάμε ένα ομαδικό

ban

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 194
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ένας φίλος μου έλεγε "οι motorhead είναι το μόνο συγκρότημα που ενώνει "αναρχικούς"-"φασίστες"."

 

οι ίδιες οι λέξεις πάντως έχουν χάσει το νόημα τους με τα καταπιεσμένα αμόρφωτα πρόββατα που απαρτίζουν και τις δύο πλευρές. μη παραμυθιάζεστε

 

+1

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mechmg93: δεν ξέρω κατά πόσο έχεις χάσει φίλους

σου από μαχαίρι φασίστα και τα λες αυτά αλλά στη

ζούγκλα ζει μόνο αυτός που θα επιτεθεί πρώτος

και ο πιο δυνατός μάλλον δεν έχετε ζήσει ποτέ

τέτοιες καταστάσεις

 

και το να δειρεις αυτον που μαχαιρωσε τον φιλο σου' date=' θα κανει τον φιλο σου να ερθει πισω??? θα αλλαξει μυαλο στον ανθρωπο-ζωο που μαχαιρωσε αλλον ανθρωπο???

 

[b']η μηπως θα συμβαλλει στην διαιωνιση της ΜΑΛΑΚΙΑΣ???[/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω! Είμαστε πάνω απ'όλα ανεκτική κοινωνία! Αγαπάμε τον συνάνθρωπο! Μπορεί να μην συμφωνούμε με αυτά που λέει & πιστεύει αλλά θα υπερασπιστούμε με τη ζωή μας το δικαίωμά του να τα λέει! Αν μας χαστουκίσει θα του γυρίσουμε και το άλλο μάγουλο! Ενός λέει του άνοιγε η καρδιά την ώρα που του άλλου του άνοιγαν το κεφάλι... κύριε αντιμινιστράτορα, το θρεντ και τα άτομά του εκτροχιάστηκαν εντελώς...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jmone μηπως ξερεις κ αυτο που λεω για τον Κεραμεικο/Γκαζι προχτες?

 

Για Κεραμεικό δε ξέρω, αλλά την ώρα που έφτασα στο Γκάζι (κατά τις 10 δλδ) κάτι τύποι κυνηγούσαν έναν άλλο προς τη πειραιώς... τι έγινε δε κατάλαβα και κανα δύο άτομα που ρώτησα (που κρεμάγαν ένα πανώ για το Β. Στρεγίου μου φαίνεται) παλι δεν είχαν καταλάβει τπτ... πάντως μέσα στο χώρο τις τεχνόπολης δεν έγινε καμιά ζημιά και από αυτή τη στιγμή δεν υπήρξε καποια φασαρία... ούτε η μουσική σταμάτησε καθόλου... τώρα τι έγινε δε ξέρω... μπορεί να βρήκαν κάνα φασίστα :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, άσχετα με την κοινωνικοπολιτικοοικονομική ταυτότητα της κάθε ομάδας που πάει και τα κάνει λίμπα σε μια συναυλία, το θέμα είναι ότι:

 

α) τα σκάμε χοντρά για να περάσουμε καλά ένα βράδυ.

 

β) ένα εύλογο ποσοστό μπαίνει τσάμπα (δηλαδή η διοργάνωση αδυνατεί να διαφυλάξει έστω και αυτή τη βασική προϋπόθεση για την οποία βρίσκεται εκεί - να βγάλει ΛΕΦΤΑ).

 

γ) κινδυνεύουμε ανάλογα με την περίπτωση & τις συνθήκες να διακοπεί μια συναυλία (αν είμαστε τυχεροί) μέχρι να βρεθούμε και στον τόπο από καμιά μολότωφ ή κανένα λοστό. Καλά, για αστυνομία δεν συζητάμε, είδος υπό εξαφάνιση.

 

Έτσι, οι λιγοστές συναυλίες που έχουμε σε σχέση με το εξωτερικό φαντάζουν ακόμα λιγότερες.

 

Αν έπαιζα εγώ το live εκείνη τη βραδιά; Δεν θα ξαναπάταγα στη χώρα όσα και να μου τάζανε.

 

Σα θεατής που πάω να περάσω καλά απλά δεν ξαναπάω και ψάχνω για live να δω εκτός Ελλαδιστάν. Θα βγει λίγο παραπάνω αλλά θα περάσω 10 φορές καλύτερα χωρίς να κινδυνεύω. 8) :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα τι έγινε δε ξέρω... μπορεί να βρήκαν κάνα φασίστα :p

 

τον υποδιοικητη των ΜΑΤ βρηκαν εκτος υπηρεσιας με την οικογενεια του και τον πλακωσαν στο ξυλο. αυτη ειναι η επισημη εκδοχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
...αντιναζοί - αντιεξουσιατές-αναρχηκοί-αριστεροί ...

Είναι αυτό που λέμε "ζούμε στην εποχή της εξειδίκευσης". 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tσεκάρετε και το myspace της detox της διοργανωτριας εταιρειας και τα comments

 

http://www.myspace.com/detoxpromotionsejektfest

 

Στο μεταξύ το κουλό είναι ότι παρά το κράξιμο που τους σκάνε για τα πάντα, κανείς δεν έκραξε τους τζαμπατζήδες! 8O :lol: :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου