Προς το περιεχόμενο

Εjekt festival - Τα καλά, τα κακά και η καταντια...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 194
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ή να σκάσει με ραφτό σβάστιγκα σε συναυλία soulfly! Εκεί να δω πόσα δευτερόλεπτα θα ζήσει από τα χέρια του ίδιου του Καβαλέρα! :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν να παει φασιστας σε συναυλια napalm death oι οποιοι εχουν κομματι ονοματι "nazi punks fuck off".

 

εεεεεεεε dead kennedys είναι το κομμάτι αυτοί το διασκεύασαν :wink:

 

 

παιδιά έχουν γίνει πολλά εκτός συναυλιών και αυτά για τα δόντια που είπα δεν έχουν σχέση με ντού αλλά με συμπλοκές με φασίστες και μπάτσους (σιγά τη διαφορά αλλά λεμε τώρα)

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που λένε ότι "ας υπήρχε καλύτερο security", νομιμοποιούν κάθε μελλοντική αυθαιρεσία της αστυνομίας. Σε μία χώρα όπου έχει προβλεφθεί πως το κύριο διακύβευμα των μεθ-επόμενων εκλογών θα είναι η καταπολέμηση της βίας και της αυξανόμενης εγκληματικότητας, τέτοιες συμπεριφορές σαν αυτές για τις οποίες είναι υπερήφανος ο jmone θέτουν σε κίνδυνο την ελευθερία όλων μας - τόσο επαναστάτες είσαστε κακομοίρηδες.

 

Οπωσδήποτε, ο forensick έχει δίκιο όταν λέει ότι είναι διαφορετικά θέματα, αλλά είναι διαφορετικά μόνο και μόνο διότι κάποιοι (όπως εγώ) αρνούμαι να συμμετέχω σε τέτοιες ιστορίες. Είναι σα να λέμε ότι θα πηγαίναμε στο γήπεδο να σπάσουμε λίγη πλάκα και να πορωθούμε - αλλά ΟΧΙ όσο έχουμε τα καθυστερημένα της κάθε ομάδας να επιβουλεύονται τη σωματική μας ακεραιότητα. Οπότε, άλλο θέμα ο αθλητισμός και άλλο θέμα η βία στα γήπεδα - ή μήπως τελικά είναι ένα θέμα;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τον χαρακτηρισμό σου Wow!

αλλά μπορώ να ανταποδώσω και εγώ με πολύ

χειρότερους χαρακτηρισμούς και έχω να πώ πολλά αλλά

δεν τα λέω γιατί δεν θέλω να προσβάλω κανέναν και

να ρίξω το επίπεδο και συνεχίζω να είμαι υπερήφανος

ακόμη περισσότερο τώρα γιατί βλέπω σε τι διαφέρω από

σένα

 

σε ξανά ευχαριστώ

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που λένε ότι "ας υπήρχε καλύτερο security"' date=' νομιμοποιούν κάθε μελλοντική αυθαιρεσία της αστυνομίας. Σε μία χώρα όπου έχει προβλεφθεί πως το κύριο διακύβευμα των μεθ-επόμενων εκλογών θα είναι η καταπολέμηση της βίας και της αυξανόμενης εγκληματικότητας, τέτοιες συμπεριφορές σαν αυτές για τις οποίες είναι υπερήφανος ο jmone θέτουν σε κίνδυνο την ελευθερία όλων μας - τόσο επαναστάτες είσαστε κακομοίρηδες.

 

Οπωσδήποτε, ο forensick έχει δίκιο όταν λέει ότι είναι διαφορετικά θέματα, αλλά είναι διαφορετικά μόνο και μόνο διότι κάποιοι (όπως εγώ) αρνούμαι να συμμετέχω σε τέτοιες ιστορίες. Είναι σα να λέμε ότι θα πηγαίναμε στο γήπεδο να σπάσουμε λίγη πλάκα και να πορωθούμε - αλλά ΟΧΙ όσο έχουμε τα καθυστερημένα της κάθε ομάδας να επιβουλεύονται τη σωματική μας ακεραιότητα. Οπότε, άλλο θέμα ο αθλητισμός και άλλο θέμα η βία στα γήπεδα - ή μήπως τελικά είναι ένα θέμα;[/quote']

 

Oπωσδηποτε τελικα ειναι το ιδιο θεμα. Αφορουν το ιδιο γεγονος, οποτε μπορεις να πεις οτι ειναι αναποσπαστα κομματια του ιδιου παζλ.

 

Ομως αλλο ο σχολιασμος των τζαμπατζηδων(οπου σε ολες τις συναυλιες που εχω παει και αλλες τοσες που ξερω, εχουν μπει και δεν εχει πειραχτει κουνουπι) και αλλο των μπαχαλων.

Ναι μεν μπορει να χρησιμοποιουν την ιδια μεθοδο για να μπουν, αλλα αλλες προθεσεις εχει ο ενας(απλα να δει μια συναυλια) και αλλες ο αλλος(μπαχαλα). Για αυτο ειπα να μην συνδεουμε αδικως αυτα τα γεγονα, το οποια αν και τοσο ιδια, τελικα ειναι εντελως διαφορετικα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για τον χαρακτηρισμό σου Wow!

 

Παρακαλώ... όποτε θέλεις.

Δεν κατάλαβα όμως αν αναφέρεσαι στο "επαναστάτης" ή στο "κακομοίρης". Αν εννοείς και τα δύο, μου χρωστάς άλλο ένα ευχαριστώ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέτοιες συμπεριφορές σαν αυτές για τις οποίες είναι υπερήφανος ο jmone θέτουν σε κίνδυνο την ελευθερία όλων μας

ενώ οι τιμές των συναυλιών του καλοκαιριού για τις οποίες θέλεις 3 μισθούς να τις δεις, να υποθέσω ότι προασπίζουν την ελευθερία μας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέτοιες συμπεριφορές σαν αυτές για τις οποίες είναι υπερήφανος ο jmone θέτουν σε κίνδυνο την ελευθερία όλων μας

ενώ οι τιμές των συναυλιών του καλοκαιριού για τις οποίες θέλεις 3 μισθούς να τις δεις' date=' να υποθέσω ότι προασπίζουν την ελευθερία μας;[/quote']

ακριβώς.

εγω κανω μια συναυλία και την κοστολογώ στα 50.000 ευρώ το ατομο. αν δεν τα έχεις ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ, αν τα έχεις και θες να τα δώσεις ΕΡΧΕΣΑΙ.

ετσι λειτουργέι η σύγχρονη καπιταλιστική οικονομία.

αν δεν θες μπορείς να γραφτείς σε καποιο κομμουνιστικό κομμα και να υπερασπίζεσαι την ελευθερία.

 

και εγω μαζί σου ειμαι, ειναι κοροιδία αλλα η λύση ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ειναι να μπουκάρουμε τζάμπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου