Προς το περιεχόμενο

tapco usb drivers


SYZo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγορασα αυτη την καρτα απο τον θωμα. ηρθε σημερα το πρωι το μεσιμερι που πηγα να την δοκιμασω ειδα πως το cd ηταν σπσμενο.. την δοκιμαζω στο Guitar rig και δεν παιζουν τα εφε.. αλλα οταν την συνδεω με την κιθαρα περνω πολυ καθαρο ηχο.. στης ρυθμησεις του guitar rig στο output μια την αναγνωριζει ως audio inteface και μια δεν την αναγνωριζει.. τα win την αναγνωρισαν γιατι μπορεσα και ακουγα μουσικη συνδεμενος με αυτην..τι να κανω? μου χρειαζεται το cd η οχι? θα μπορουσε καποιος που την εχει να μου κανιε ενα image να το ανεβασι καπου και μετα να το παρω? τι αλλο μπορω να κανω?

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες πμ

 

Το ότι δεν παίζουν τα εφε του gr δεν είναι θέμα τις κάρτας. Εκτός και αν...Κοίτα στο ρυθμιστικό μιξ και ρίξτο τέρμα αριστερά. Μην το έχεις τέρμα δεξιά και σου δίνει σκέτο το σήμα σου δίχως να περνά από την εφαρμογή;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασα την λυση που ειπες και ψιλοκολαει.. δηλ εκει που παιζω σταματαει και ξαναρχιζει..πρεπει να παιξω λιγο με της ρυθμισεις.. καμια ιδεα?

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο κολλάει; Το να έχεις ως είσοδο το ταπκο και ως έξοδο την onboard; Δεν κατάλαβα! Εμένα δεν κολλάει πουθενά. Για πες μου ακριβώς το πρόβλημα;

 

Πάντως επιμένω: στείλτο πίσω αφού έχει σπασμένο cd. Και σου είπα κιόλας να την πάρεις από εδώ αφού έχει παραπλήσια τιμή (150¤ την είχα πάρει εγώ)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά η εταιρεία δεν εχει ανεβασει καπου τους drivers της? Στην τελική παρε τηλ στην αντιπροσωπεία στην ελλαδα....για support....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε όχι για να εγκαταστήσεις και το τραξιον! Τσάτσοι :lol:

 

Πάντως τράβα και στην αντιπροσωπία να σου αλλάξουν το cd (αν δεχτούν βέβαια)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν βαζω εισοδο την tapco και εξοδο την blaster εκει που παιζω κανει σαν να χαμιλωνει την ενταση και ξαναπαιζει μετα κανονικα.. μενω θεσ/νικη δεν εχουμε αντπροσωπια..

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατάλαβα εμένα δεν μου το κάνει αυτό.

 

Λοιπόν για αρχή αν έχεις ακουστικά βάλτα στην υποδοχή phones και όρισε τόσο ως Input και ως output την tapco. Αν δεν στο κάνει σημαίνει ότι κολλάει στην σύνδεση in tapco και out blaster.

Αν συνεχίσει να στο κάνει τότε έλεγξε το gutar rig.

 

Όταν λες "κανει σαν να χαμιλωνει την ενταση και ξαναπαιζει μετα κανονικα" εννοείς ότι για αρχή το κάνει αυτό, ή κάθε φορά που αλλάζεις νότα;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξη το βολεψα.. ειχα πολυ μεγαλη την συχνοτητα την κατεβασα λιγο και δουλευει μαι χαρα.. ευχαριστω πολυ γιατις απανησεις σας οτι αλλο προληματακι εχω θα το ψαξω αλυτερα πρωτα.

o hope, no life, just pain and fear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείς το ασιο μπαφερ; Με τις κατάλληλες ρυθμίσεις θα φτάσει χαλαρά στα 5ms, όπου και θα παίξεις χαλαρά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου