Προς το περιεχόμενο

UPS tracking από Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

INSOMNIAC είσαι ΘΕΟΣ!!!!!!

 

Ούτε στον Thomann δε το ξέρουν αυτό!!!

Πήρα σήμερα, και δε μπορούσαν να μου δώσουν (εκείνη τουλάχιστον την ώρα) tracking number και μου είπαν να ξανατηλεφωνήσω αύριο-μεθαύριο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γμτ λέτε να γίνεται τίποτα? Έχω παραγγείλει κι εγώ κάτι με τον deadendmind από Thomann τα οποία έχουν φύγει από την Τρίτη 19 του μήνα και δεν έχουν φτάσει ακόμα. Σήμερα πήραμε και τηλέφωνο στις ταχυμεταφορές των ΕΛΤΑ και μας είπαν ότι στο σύστημά τους δεν υπάρχει κάποιο δέμα με το parcel number του Θωμά. Το περίεργο είναι ότι όσες φορές έχω παραγγείλει εγώ ή φίλος μου κάτι από εκεί πραγματικά ισχύει αυτό που είπε ο Superfunk, ότι δηλαδή έχουν φτάσει το πολύ σε 3 μέρες...

 

Θέλω τον Pignooooose μου... :( :( :( :( :(

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα είχα δοκιμάσει κι εγώ αλλά δεν είχα βγάλει άκρη. Τώρα όμως πείσμωσα περισσότερο και τελικά όντως δουλεύει! Στο www.ups.com που είπαν και τα παιδιά' date=' πας στο Tracking και επιλέγεις Track by Reference.

 

Εκεί, βάζεις τη χώρα σου (Ελλάδα), το Τ.Κ. σου και στο shipment reference βάλε το ORDER No. που έχει η παραγγελία σου στο Thomann. π.χ. 99999.99999

 

Πρέπει να επιλέξεις αν αυτό που περιμένεις από τον Thomann είναι parcel ή freight (εμένα ένα δωδεκάκιλο δέμα ήταν parcel) και voi la! Σου βγαίνει το tracking...

 

Ελπίζω να σου δουλέψει κι εσένα.[/quote']

 

Στο site της DHL εχει μια επιλογη που λεγεται Euro Express Reference αλλα δυστυχως δεν δεχεται τον αριθμο που μου δωσε ο Σαλατας του Thomann... Γενικα εχω πολυ κακες εμπειριες απο tracking numbers, ποτε δεν μου δουλεψαν, μαλλον επειδη δεν ξερω να τους χρησιμοποιω... Εμενα ο Αγγελοπουλος μου ειπε σημερα πως κατα πασα πιθανοτητα δεν εχουν βαλει sticker barcodes στα δεματα η κατι τετοιο για αυτο δεν μου "πιανει" η αναζητηση... Ξερει κανεις πως ψαχνουμε με DHL ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουράγιο.. Τα ίδια πέρασα κ εγώ (σήμερα έφτασε το πακέτον) και έμπαινα κάθε τρεις και λίγο να δω το tracking, κάποια στιγμή έβγαλε αναμενόμενη ημ/νια παράδοσης στα πάνω στοιχεία, η οποία και επαληθεύτηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον τ'αποτελέσματα σας ήταν καλά?

 

Όχι...

 

tracking.jpg

 

Τι κάνει τόσες μέρες στη Γερμανία?? Από Πέμπτη ακίνητο... :(

 

Τα ίδια και με μένα...από 20/6 έχει κολλήσει Nurnberg:( Θέλω τη Gibson μου στο Athensburg ΤΩΡΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου