Προς το περιεχόμενο

Laptop Turbo x και θύρες που δεν ξέρω αν υπάρχουν


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα αγόρασα ένα λάπτοπ, το οποίο σε κάποιες από τις θύρες του έχει πλαστικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν αυτό βγαίνει ώστε να χρησιμοποιήσω τη θύρα ή όχι. Δείτε:

ABCD0001.JPG firewire θύρα κ μία άλλη ,μάλλον μικρή παράλληλη

 

ABCD0002.JPG θύρα για κάρτες μνήμης

 

ABCD0003.JPG μάλλον θύρα s-video

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως η θύρα για τις κάρτες που λες είναι αυτή η τεράστια στα πλάγια(φαίνεται λίγο στα αριστερά της 2ης εικόνας που έβαλες) στην οποία βάζεις κάτι κάρτες για internet κτλ.κτλ.Τα πλαστικά δεν πρέπει να βγαίνουν,απλώς είναι εκεί σε περίπτωση που προσθέσεις τα ανάλογα εξαρτήματα στο μέλλον

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο κουτί υπολογιστή χρησιμοποιείται από τον κατασκευαστή για διάφορα μηχανήματα, καθένα από τα οποία έχει διαφορετικά χαρακτηριστικά και διαφορετική τιμή. Οι πλαστικές θήκες δεν βγαίνουν, διότι το μηχάνημα που αγόρασες δεν έχει αυτές τις πόρτες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δηλαδή τι μπορώ να κάνω; Γίνεται να μου τοποθέτήσουν τις θύρες που αντιστοιχούν σε κάθε πλαστικό; Πάνω στη μητρική δεν είναι οι θύρες; Πως θα γίνει αυτό αν η μητρική δεν έχει αυτές τις θύρες;

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι αλλά αυτό δεν γίνεται. Οι θύρες αυτές είτε υπάρχουν είτε όχι, δεν γίνεται να προστεθούν αργότερα.

 

Μπορείς να βάλεις κάποια PCMCIA κάρτα που να δίνει κάποιες από αυτές τις θύρες που ζητάς.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου