Προς το περιεχόμενο

Θεωρείτε τους DJs μουσικούς??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαρταται τι μουσικος εισαι

αν εισαι μουσικος ''αναπαραγωγης'' η μελετη ειναι MUST

αν εισαι μουσικος ''παραγωγης'' κ φταχνεις την δικη σου μουσικη οχι δεν ειναι απαραιτητο.

Ισως να μην τους εκανε τοσο καλο αν διαβαζαν μουσικη γιατι η μουσικη που βγαζουν βγαινει διχως σκεψη (καταλαβαινεις τι εννοω) απλα τους αρεσει κ το γραφουν

 

(Εγω μελεταω μουσικη αλλα δεν πιστευω οτι ειναι απαραιτητο καποιος να μελετησει για να θεωρειται μουσικος)

 

Πρωτον Πιστευω οτι δεν υπαρχει μουσικος παραγωγης που να μην εχει κανει αναπαραγωγη.Δεν γεννηθηκαμε μουσικα Tabula Rasa ολο κ καποιο κομματι αγαπησαμε κ ολο κ καποια μπαντα στησαμε

Δευτερον:Δεν ξερω καποιον που παραγει μουσικη(Οχι για εμπορικους Σκοπους)κ να μην το βγαζει απο μεσα του

Τριτον:Aν Εισαι μουσικος Παραγωγης δεν ειναι απαραιτητο???????ΟΕΟ?

Αν θες να κανεις την πλακα σου οκ κ εγω μαζι σου.Αν θες να το βγαλεις προς τα εξω πιστευεις οτι θα βγει?Μπααααα

 

Ειπαμε υπαρχουν κ οι εξαιρεσεις αλλα δεν επιβεβαιωνουν τον κανονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Χμμμμ είμαστε έτοιμοι να αποδεχθούμε σαν μουσική αυθεντία έναν τύπο που πατάει καζανάκια, σπάει ραδιόφωνα και τροχίζει μαχαίρια με σκοπό την παραγωγή πειραματικών ήχων, αλλά διαστάζουμε να αποδεχθούμε κάποιον που ανακατεύει λούπες.

 

Το αποτέλεσμα μετράει κύριοι. Όχι το μέσο.

 

Κι εγώ παίζω κιθάρα ..... και τι έγινε δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμμ είμαστε έτοιμοι να αποδεχθούμε σαν μουσική αυθεντία έναν τύπο που πατάει καζανάκια' date=' σπάει ραδιόφωνα και τροχίζει μαχαίρια με σκοπό την παραγωγή πειραματικών ήχων[/quote']

 

Ε, καλά και εσύ... μη παίρνεις όρκο... οι μουσικοί που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα (όλοι έλληνες) γενικώς περιφρονούν τέτοια πειράματα επιδεικνύοντας τη διάχυτη στενοκεφαλιά τους.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα υπαρχει και το αναποδο , διαφοροι καλαμπορτζηδες να παριστανουν τους μουσικους κανοντας βλακειες και παραγωντας δηθεν πειραματικη μουσικη. αυτο κανει πολλους (οχι μονο η στενοκεφαλια), οχι μονο ελληνες , να κρατουν κριτικη σταση σε τετοιες αμφιλεγομενες μουσικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
...

 

Ε' date=' καλά και εσύ... μη παίρνεις όρκο... οι μουσικοί που έχω γνωρίσει μέχρι σήμερα (όλοι έλληνες) γενικώς περιφρονούν τέτοια πειράματα επιδεικνύοντας τη διάχυτη στενοκεφαλιά τους.[/quote']

 

ναι αλλα υπαρχει και το αναποδο ' date=' διαφοροι καλαμπορτζηδες να παριστανουν τους μουσικους κανοντας βλακειες και παραγωντας δηθεν πειραματικη μουσικη. αυτο κανει πολλους (οχι μονο η στενοκεφαλια), οχι μονο ελληνες , να κρατουν κριτικη σταση σε τετοιες αμφιλεγομενες μουσικες.[/quote']

 

 

Από +1 στον καθένα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη?!

 

ενας DJ που μελεταει μουσικη...ειναι μουσικος???

 

 

Χέζουν οι αρκούδες στο δάσος?

 

ποιο δασος? της παρνηθας?

 

απο τι?

 

απο φοβο?????

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου