Προς το περιεχόμενο

ειπαμε καλα παιζει, αλλα τοσο καλα?


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το λαθος ειναι πως ενω το παιζουμε δημοκρατες' date=' οταν μας κρινουν ασχημα τον αγαπημενο μας καλλιτεχνη κανουμε το παν για να αποδειξουμε το αντιθετο. Και οταν το επισημαινει καποιος, γινομαστε εξαλλοι ( ή συγκαλυμμενα εξαλλοι ) πως υποστηριζουμε την ελευθερια του λογου και της αποψης.

Ε, λοιπον πιστευω πως οι GnR μπορει να αποκτησαν το χαρακτηριστικο ηχο του Slash, ομως ο Slash δεν θα μπορουσε να κολλησει με καμια αλλη μπαντα, λογω ελλειψης αξιοπρεπους σολου.

Αυτη ειναι η αποψη και δεν προκειται να αλλαξει. Δεν προσβαλλει κανεναν παρα μονο τον ιδιο τον Slash, οποτε δεν βλεπω λογο να ερθω σε αντιπαραθεση με κανεναν γι'αυτο :)

αυτο ειναι η δημοκρατια,ετσι;[/quote']

την γνώμη μου είπα freemind(με επιχειρήματα υποστηριζόμενη) και δεν σου την επέβαλλα.

δε πα να πετάς και βελάκια στην φωτογραφία του slash στην πόρτα του δωματίου σου,

εγώ θα εξακολουθώ να τον θαυμάζω για τα εξαιρετικά σολος που έχω ακούσει απτά δάχτυλα του.

Μου το επιτρεπεις??

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και βεβαια στο επιτρεπω Whitenoise...Εξαλλου δεν εδειξα καμια εκπληξη οταν ανεφερες πως σου αρεσει ο Slash...σε αντιθεση με την δικη σου οταν ανεφερα πως δεν μου αρεσει. :D Εξαλλου δεν απαγορευσα ο φουκαρας καμια αποψη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να βρισκομαι καθε φορ απου λεω κατι, με την πλατη στον τοιχο

 

Βελακια δεν ξαναπαιζω...την προηγουμενη φορα πηγαινα για Petrucci και επεσε πανω στον Χατζηγιαννη...Σαν μαγνητης τα μαζευει ο μικρος... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις λαθος..

Κινεζικη δημοκρατια ειναι οταν η αποψη μου πρεπει να γινει και αποψη ολων των αλλων.

Εγω απλα ειπα την αποψη μου τωρα..δεν ειναι απαραιτητο να γινει αποψη κανενος αλλου...Η ιδια η βαρυτητα της αποψης αναλαμβανει αυτον τον σκοπο..Οχι η επιβολη του λογου μου με στρατιωτικα μεσα ( χρατς χρουτς )..

 

Got it?

 

Όχι δεν πιάνω μπαλάκια άμα θες σύρε μάζεψέ το μόνος σου.

 

¶μα οι απόψεις σου είναι γραμμένες στην πέτρα και δεν υπάρχει πιθανότητα να τις αλλάξεις (δηλαδή ούτε καν να έχεις ανοιχτό μυαλό) τότε τι κάνεις στο φόρουμ;

 

Απλά να δηλώνεις την πάγια άποψή σου και να μην δέχεσαι τίποτε άλλο;

 

Ωραίος.

 

 

Το pun δεν το'πιασες οπότε άσ'το....

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβα!!!! Η δηλωση μιας αποψης, πρεπει συγχρονως να συνοδευεται και απο την αλλαγη της με το ετσι θελω απο αλλους;

Η αποψη, ιδιαιτερα στη μουσικη, ειναι υποκειμενικη για τον καθενα και απο την στιγμη που δεν επιβαλλεται ( οπως στην περιπτωση μου ) δεν νομιζω πως καταργει τη δημοκρατικοτητα!

 

Ανελυσε λιγο τι ειπαμε, και θα καταλαβεις.

 

Θα βρω και το μπελα μου τωρα, επειδη δεν εχω μυθο αλλο εναν κιθαριστα....Δεν ειμαστε καλα εδω μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια στο επιτρεπω Whitenoise...Εξαλλου δεν εδειξα καμια εκπληξη οταν ανεφερες πως σου αρεσει ο Slash...σε αντιθεση με την δικη σου οταν ανεφερα πως δεν μου αρεσει. :D Εξαλλου δεν απαγορευσα ο φουκαρας καμια αποψη. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι να βρισκομαι καθε φορ απου λεω κατι' date=' με την πλατη στον τοιχο

[/quote']

εξεπλάγην όπως θα εξεπλάγην αν δεν σου άρεσαν τα σουτζουκάκια με πατάτες τηγανητές :D :D

δεν είχε κανέναν υποχθόνιο δόλο η έκπληξη μου αυτή.

και μάλλον εγώ βρέθηκα στον τοίχο στην προκείμενη περίπτωση(αν διαβάσεις πάλι την σειρά των ποστς απροκάλυπτα)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

freemindgr μαζί σου για τον Πετρούκιο!

 

Πάντως δεν κατάλαβα, προς τι η μεταξύ σας (των 3) αρπαγή;

 

 

Να το κακό του να έχεις μόνο 2 ενισχυτές για 54 κιθάρες. (Τις υπόλοιπες δεν είχε τι να τις κάνει και μου τις χάρισε προ ολίγου, όσο μιλάγατε περί Κινεζικών δημακρατιών, βελακιών και πετρών. Πάρτε τα!!!! :lol: :lol: )

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αποψη' date=' ιδιαιτερα στη μουσικη, ειναι υποκειμενικη για τον καθενα και απο την στιγμη που δεν επιβαλλεται ( οπως στην περιπτωση μου ) δεν νομιζω πως καταργει τη δημοκρατικοτητα!

 

[/quote']

 

την γνώμη μου είπα freemind(με επιχειρήματα υποστηριζόμενη) και δεν σου την επέβαλλα.

δε πα να πετάς και βελάκια στην φωτογραφία του slash στην πόρτα του δωματίου σου' date='

εγώ θα εξακολουθώ να τον θαυμάζω για τα εξαιρετικά σολος που έχω ακούσει απτά δάχτυλα του.

Μου το επιτρεπεις??[/quote']

 

Ενώ λες ακριβώς ότι είπα και εγώ παραπάνω, ο κακός και αντιδημοκρατικός είμαι εγώ…εύγε

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδια..βαρεθηκα

 

Ο SLASH ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ...

 

Οκ? Ικανοποιημενοι ολοι; Αλλαξα την αποψη μου!

 

 

boukaw, αν καταλαβεις το λογο που υπαρχει φανατισμος αποψεων και επιβολης αυτων, τοτε καταλαβες γιατι ο κοσμος δεν ζει ειρηνικα...

 

Δυστυχως, για αλλη μια φορα, το κιθαριστικο μερος του noiz ειναι απογοητευση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο SLASH ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ...

 

Οκ? Ικανοποιημενοι ολοι; Αλλαξα την αποψη μου!

 

 

freemind απαιτώ να κανείς παράθεση post που σου επέβαλλα το οτιδήποτε.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου