Προς το περιεχόμενο

ειπαμε καλα παιζει, αλλα τοσο καλα?


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Jasemeister βλεπεις πουθενα χαρακτηρισμο; Οπως "κατινα"? Ευχαριστω εκ των προτερων για την απουσια απαντησης.

 

Εαν σε ενοχλησε η αποψη μου, δικαιωμα σου. Δεν ειναι ομως δικαιωμα σου, με βαση τη δημοκρατια που εχεις στο μυαλου σου, να επιμενεις για αλλαγη.

 

Εφτασα ευτυχως στα 24 μου για να καταλαβω τι θελω να ακουω και τι οχι. Και κανεις δεν προκειται να αλλαξει τις αποψεις μου για μουσικους που περναει η μπογια τους ( εκτος εαν παρουσιασουν κατι καινουριο )

 

 

Whitenoise...ακομα πουλαει το matiz?!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατσε μια στιγμη...το ματιζ ορθοποδησε την εταιρια? :O Αυτο ειναι οντως θαυμα..οχι φαινομενο!

ειδικα το topless...αμαξαρα :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jasemeister βλεπεις πουθενα χαρακτηρισμο; Οπως "κατινα"? Ευχαριστω εκ των προτερων για την απουσια απαντησης.

 

Εαν σε ενοχλησε η αποψη μου' date=' δικαιωμα σου. Δεν ειναι ομως δικαιωμα σου, με βαση τη δημοκρατια που εχεις στο μυαλου σου, να επιμενεις για αλλαγη.

 

Εφτασα ευτυχως στα 24 μου για να καταλαβω τι θελω να ακουω και τι οχι. Και κανεις δεν προκειται να αλλαξει τις αποψεις μου για μουσικους που περναει η μπογια τους ( εκτος εαν παρουσιασουν κατι καινουριο )

 

 

Whitenoise...ακομα πουλαει το matiz?!! :P[/quote']

 

Πάρε να ξελαμπικάρεις τότε:

 

Huge_Tits1.JPG

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε π μου, πώς αρπαχτήκατε πάλι εδώ; Σόρι Jase αλλά έχεις άδικο. Και διαρρηγνύεις τα ιμάτιά σου με τρόπο εντελώς υπερβολικό και άστοχο. ¶ποψή μου...

 

Τον Slash τον θαυμάζω και είναι ένα από τα κιθαριστικά μου είδωλα, σε κάποιο ποστ τον υπερασπιζόμουν κιόλας, αλλά δεν με ενοχλεί καθόλου να λέει όποιος θέλει ότι αυτός ή οποιοσδήποτε άλλος είναι άχρηστος. Αυτά για την αποκατάσταση της τάξεως.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bloody λυπάμαι αν βλέπεις έτσι τις απαντήσεις μου.

 

Θέμα δικαιώματος άποψης ΔΕΝ έθεσα.

 

Θέμα δημοκρατίας ΔΕΝ έθεσα.

 

Αυτό που έθεσα ήταν θέμα ότι το να θάβεις οποιονδήποτε χαλαρά και αβίαστα ΔΕΝ αποτελεί άποψη, μόνο ζήλια δείχνει.

 

Και σώνει και καλά έπρεπε να θέσει θέμα δημοκρατίας άποψης και επιβολής άποψης από τους τους θιγμένους οπαδούς ενός καλλιτέχνη. Και επειδή δεν του άρεσε που του έδειξα την αντίθεση ιδεών στο ποστ του αισθάνθηκε την ανάγκη να μου κάνει και μάθημα κιόλας, εξού και το "got it?"

 

Όταν του ξεκαθάρισα ότι άλλο το θάψιμο και άλλο η άποψη, προχωράει λέγοντας ότι "Η συζητηση εχει απαξιωθει απο τις αποψεις περι "δημοκρατιας" και αποψεων του Jasemeister". Νομίζει ότι προσπαθώ να του επιβάλω τον Slash σα θεό απ'την αρχή (όπως και το έχει προεξοφλήσει γενικά και με του ςυπόλοιπους πρωτού απαντήσω) και μ'αυτό το σκεπτικό απαντάει ότι και να του γράψω.

 

Δεν ξέρω για σας αλλά το να με κατηγορεί κάποιος ότι υποβιβάζω μια συζήτηση με τις απόψεις μου πέρι δημοκρατίας και απόψεων μου, το λαμβάνω σαν μέγιστη προσβολή. Προχωράει χαρακτηρίζοντάς με φανατισμένο και μουσικά απαίδευτο...μετά προσβάλλεται όταν χαρακτήρισα το θάψιμο κατινιά και απορεί που με χαρακτήρισε αυτός.

 

Δεν τελειώνει εκεί και συνεχίζει να μιλάει πάλι για δημοκρατία που έχω στο μυαλό μου. Ας μου βρει που προσπάθησα να του επιβάλω ότι ο Slash (ή οποιοσδήποτε άλλος είναι θεός. Αλλά αυτό που θέλει εξαρχής είναι να τα βάλει με κάποιον για να υπερασπίσει την αντίθεσή του με την "μαζοποιημένη φανατική οπαδική" σκέψη και έτυχε να είμαι εγώ αυτός που τσίμπησε (

ή έστω προσπάθησε να με κάνει να τσιμπήσω επιμένοντας να διαστρεβλώνει τα γραφόμενά μου για το σκοπό του).

 

Ε λοιπόν μαλακία μου που τσίμπησα σε trollιές και ζητώ συγνώμη guys, αλλά με ενοχλεί το χαλαρό θάψιμο, τι να κάνω...

 

Και σύμφωνα με την παράδοση, βάζω ένα λιθαράκι να ομορφύνει το θρεντ:

chick-on-beach.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tουλαχιστον σαν troll δεν χρησιμοποιησα υβριστικες προτασεις, και δεν υποβιβασα το thread με του ιδιου περιεχομενου λεξεις.

Λυπαμαι, αλλα οσα περισσοτερα λες, τοσο εκθετεις την αποψη σου.

Ο λογος σε αυτους που διαβασαν το thread...

 

( μηπως ειναι και σαν το Slash? Πως ειναι δυνατον οι περισσοτεροι να κανουν λαθος για κατι? )

 

Θα ηθελα μια συγνωμη για τον χαρακτηρισμο "κατινα", καθως και για την εξομοιωση μου με troll..

Το οτι εχω εγγραφει πριν απο εσενα και εχω λιγοτερα μηνυματα απο σενα, δειχνει ποσο troll ειμαι.

Εκτος αν με ανεχονται οι admin και οι mods αυτου του site.

Σκεψου το λιγο, πριν κατηγορησεις καποιον σε παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tουλαχιστον σαν troll δεν χρησιμοποιησα υβριστικες προτασεις' date=' και δεν υποβιβασα το thread με του ιδιου περιεχομενου λεξεις.

Λυπαμαι, αλλα οσα περισσοτερα λες, τοσο εκθετεις την αποψη σου.

Ο λογος σε αυτους που διαβασαν το thread...

 

( μηπως ειναι και σαν το Slash? Πως ειναι δυνατον οι περισσοτεροι να κανουν λαθος για κατι? )[/quote']

 

Δεν απαντούσα σε σένα. Τουλάχιστον παραδέχεσαι ότι trollάρεις, κάτι είναι και αυτό.

 

¶σε το παραμύθι του υποβιβασμού και των υβριστικών προτάσεων για άλλους.

 

Δεν με νοιάζει η άποψή σου για τον Slash ή για οποιονδήποτε, ούτε με ενδιαφέρει να τον συμπαθήσεις. Εσύ χάνεις στην τελική.

 

Συνέχισε τη σταυροφορία σου.

 

Ο λόγος πάντα ήταν σε αυτούς που διαβάζουν (και ποστάρουν) στο θρεντ και στο φόρουμ.

 

Και νομίζω ότι καλά κάνουν και δεν ασχολούνται με το αποψινό ξεκατίνιασμα (για το οποίο είμαι και γω συνένοχος και ζητώ πάλι συγνώμη) μιας και δεν έχει καμία ουσία, τσάμπα ηλεκτρόνια.

 

Και συνεχίζω:

BustyLatina_S2wm.gif

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου