Προς το περιεχόμενο

ειπαμε καλα παιζει, αλλα τοσο καλα?


Alter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λες περα της μουσικης οι οπαδοι της πνκ και του σλας ειναι το ιδιο...οι οπαδοι της πινκ(απο προσωπικη εμπειρια)ειναι φουλ ποζεροι)δν λεω οτι ο σλας δν ειναι φουλ ποζερος.

 

τεσπα αποψη σου για τον σλας.δν σαρεσει και τον θεωρεις συνηθησμενο.οκ δικαιωμα σου.

αποψη μου ο σλας ειναι jenius...

 

οπως καταλαβες δν την παλευω αλλο και αρχιζω και λεω βλακειες.αμα θες να συνεχισουμε την συζητηση αυριο...

 

καλη σου νυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια συγκριση ΟΠΑΔΩΝ και οχι μουσικων ( μαλιστα διευκρινιζω πως περα απο τη μουσικη οι φανατισμενοι οπαδοι και των 2 εχουν την ιδια συμπεριφορα ).

 

Εντωμεταξυ, δεν χαρακτηρισα κανεναν ποζερι. Ειδατε πως τα γουστα ειναι αυτα που προκαλουν και τους χαρακτηρισμους; Θα μπορουσε τωρα ανετα ενας ακροατης της PINK να σε κατηγορησει ( μην σου πω θα σε ελεγε και troll ).

 

Εχω δεν εχω προβλημα ουτε με την αποψη σου, ουτε με την αποψη του whitenoise, ουτε με την αποψη κανενος..

Εχω προβλημα με την κλασσικη φανατιλα που "τρωει" το κοινο και οδηγει σε μυθους και ειδωλα.

Ε ναι, ειμαι το 1% που δεν του αρεσει ο Slash. Δεν ενοχλησα κανεναν, δεν εβρισα κανεναν, απλα ειπα την αποψη μου..

Πως ξαφνικα απο θυμα, θελετε να γινω θυτης, δεν μπορω να καταλαβω ( αυτο δεν αναφερεται σε σενα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guitares00.jpg

 

αυτα

 

Η φωτό πάντως δεν είναι και πολύ πρόσφατη και δεν δείχνει όλες τις κιθάρες που είχε τότε, στην αποθήκη του είχε άλλες τόσες σύμφωνα με τα περισσότερα site.

 

Τώρα πρέπει να έχει γύρω στις 150+

 

Not bad at all 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεποντας την φωτογραφια ενα πραγμα σκεφτηκα: Ποιος φουκαρας τις εστησε ολες??....τωρα ο αμοιρος θα πρεπει να αρχισει να τις μαζευει κιολας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεποντας την φωτογραφια ενα πραγμα σκεφτηκα: Ποιος φουκαρας τις εστησε ολες??....τωρα ο αμοιρος θα πρεπει να αρχισει να τις μαζευει κιολας!!

 

¶ντε να τις σετάρεις όλες αυτές ή να αλλάξεις χορδές μόνο.... 8O

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεποντας την φωτογραφια ενα πραγμα σκεφτηκα: Ποιος φουκαρας τις εστησε ολες??....τωρα ο αμοιρος θα πρεπει να αρχισει να τις μαζευει κιολας!!

 

χωρια που θα πρεπει να καθαριζει και τη γλιτσα απο το πισω μερος του σωματος καθε φορα που θα τις παιζει ο σλασ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου