Προς το περιεχόμενο

Ποιο μπάσο μου προτείνετε???



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν εχεις,εκτος αν σε ελκυουν το warwick...

Παντως ενα ibanez srx300 που εχω για να γραφω στο σπιτι,παιζει και ακουγεται καλα για τα λεφτα του.Ειναι ασχημο ομως το ατιμο.Σε καποια φαση μαλλον θα παρω ενα precision.As punchy as it gets..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έπαιξα με ένα fender jazz bass (made in japan(!)) το οποίο δεν με ικανοποίησε καθόλου.Τελικά αν δεν είναι από america δεν...

ttp://s1.gladiatus.gr/game/c.php?uid=31718

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι αν είναι να δώσεις τόσα λεφτά καλύτερα μην πάρεις ibanez. Καλα είναι για πρώτο οργανο (και γω πρωτο μπάσο ένα ibanez tr ειχα) αλλα δεν έχουν ''προσωπικότητα''. Αργά ή γρήγορα θα ψάξεις κάτι άλλο οπότε καλύτερα πήγαινε σε δοκιμασμένες λύσεις.

 

Για αυτα που θες να παίξεις σίγουρη λύση είναι το precision που είπαν και τα παιδιά και το musicman stingray. Βέβαια ξεφεύγει λίγο σε τιμή αλλά αμα ψαχτείς λίγο στο ebay μπορείς να βρείς άνετα με 1000-1100 ευρώ και θα είσαι άρχοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτα που θες να παίξεις σίγουρη λύση είναι το precision που είπαν και τα παιδιά και το musicman stingray. Βέβαια ξεφεύγει λίγο σε τιμή αλλά αμα ψαχτείς λίγο στο ebay μπορείς να βρείς άνετα με 1000-1100 ευρώ και θα είσαι άρχοντας.

 

precision rules!!!

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου