Προς το περιεχόμενο

Copyright


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανε ενα search στο site εχει αναλυθει πολλες φορες.

ΔΗΜΟΣΙΑ υπηρεσια δεν υπαρχει.

ΜΟΝΟ σε συμβολαιογραφο.

 

εννοειται βεβαια οτι ΝΟΜΙΚΑ η "κατοχυρωση" στον συμβολαιογραφο δεν αποτελλει ΑΠΟΔΕΙΞΗ αλλα ΕΝΔΕΙΞΗ πνευματικης ιδιοκτησιας...

 

με αλλα λογια μη κανεις τιποτα...στην Ελλαδα εισαι μωρε,ποιος θα σε κλεψει? (η αν σε κλεψει νομιζεις οτι υπαρχει περιπτωση να βρεις το δικιο σου??) :cry:

 

ΚΑΝΕΝΑΣ ελληνας τραγουδοποιος δεν κατοχυρωνει τα κομματια του εδω και χρονια....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αλλα λογια μη κανεις τιποτα...στην Ελλαδα εισαι μωρε' date='ποιος θα σε κλεψει? (η αν σε κλεψει νομιζεις οτι υπαρχει περιπτωση να βρεις το δικιο σου??) :cry:

 

ΚΑΝΕΝΑΣ ελληνας τραγουδοποιος δεν κατοχυρωνει τα κομματια του εδω και χρονια....[/quote']

 

Μόλις επιβεβαίωσες μια αντίληψη που είχα εδώ και καιρό. Το πιστεύω κι εγώ αυτό.

 

Εγώ κάνω το κόλπο του τρελού (που στλνεις γράμμα στον εαυτό σου), αλλά πιο πολύ για το θεαθήναι. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να χει το πράμα, εγώ δεν εκτίθω τη μουσική μου ελεύθερα. Υπάρχουν υπηρεσίες στο net όπως το icreatedfirst.com, όπου ανεβάζεις τα κομμάτια σου και αν τυχόν γίνει κάτι, η εταιρεία αυτή αποδεικνύει πως είναι δικά σου. Το κατα πόσο ισχυεί αυτό και το αν δεν μας δουλεύουν δεν το ξέρω..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να χει το πράμα' date=' εγώ δεν εκτίθω τη μουσική μου ελεύθερα. [/quote']

Στο myspace δεν το κάνεις ήδη αυτό?..Εκτός και αν ισχύει κάποιου είδους

κατοχύρωση και απο εκει οπότε πάω πάσο :roll:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο myspace ανεβάζεις τα κομμάτια σου. Αν θες επιλέγεις αυτός που βλέπει το προφίλ σου να μην μπορεί να κατεβάσει το κομμάτι σου. Τώρα άμα κάτσει και πάρει ιδέες για τον εαυτό του αυτό δεν είναι κακό..

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα κατοχυρώνει κανείς; 8O

Στην Ελλάδα τι γίνεται δεν με πολυενδιαφέρει, τα κομμάτια δεν είναι κάτι που θα ήθελε να κλέψει Έλληνας καλιτέχνης...

 

 

Το myspace σε κατοχυρώνει απο κλοπή ιδεάς;

 

Π.χ. αν κάποιος κλέψει ενα κομάτι και το βγάλει εξω (τροποποιημένο φυσικά), μπορεί να χρησιμοποιηθεί το myspace ως αποδεικτικό στοιχείο οτι το κομμάτι ήταν πρώτα εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

στην αμερικη κανεις κατοχυρωση του copyright σε ειδικη υπηρεσια. στην αμερικη κοστιζε καμμια 100 $ το κομματι οταν ειχα τσεκαρει τελευταια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου