Προς το περιεχόμενο

Όταν δημιουργούμε...η ηχομόνωση...παίζει ρόλο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αϊ γκάρα ντου σις κεμπαπ. (κενό)

 

Όπως το περίμενα...

 

 

Μία ακόμα φορά δεν απαντάει κανείς.

 

Σε ό,τι έχω πεί σε αυτό το thread δεν απάντησε κανείς...

 

αναρωτιέμαι όμως...

 

 

η έλληψη αντίλογου και η επίθεση σε ό,τι άλλο έχει να κάνει σχέση με το γραπτό ενός εκτός από το περιεχόμενο και τις έννοεις αντιπροσοπεύει όλους...;

 

 

Καλά.. ο hari_κάτι αηδία ήτανε, αηδία είναι και ειλικρινά δεν περιμένω να αλλάξει.

 

 

Τατιάνα ftw...

 

 

Τέσπα...

 

 

 

Μία επισήμανση έκανα και παρόλα αυτά... αφού εσύ yameth ξεκίνησες το όλο ντράβαλο με αυτήν μου την επισήμανση δεν απαντάς...

 

 

αξιοπρεπώς τουλάχιστον.. ή μπορεί αυτό που έδωσες σαν απάντηση να ήτανε όντως απάντηση με επιχυρρρημμματα (ή μήπως τώρα που το έγραψα έτσι θα σχολιαστεί το πώς το έγραψα και ΠΑΛΙ δεν θα απαντήσει κανείς...; )

 

 

όπως την θεωρείς εσύ οτι είναι...

 

 

Eitherway... it's the same to me.

 

 

Εκεί είναι τα γραπτά και άλλος κόσμος βλέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να μην ξεχνιόμαστε..

 

 

είπες κάτι για εγχειρίδια...

 

 

απάντηση όμως δεν έδωσες.....

 

(όχι οτι στα άλλα έδωσες.. )

 

 

 

 

 

Αναρωτιέμαι γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς τα καταφέρατε πάλι... βέβαια υπάρχει πάντα μια πέτρα στο σκάνδαλο και νομίζω ότι εδώ δεν κρύβεται. Τώρα βρε Granule γράφεις 200 πράγματα, πετάς 400 τσιτάτα και περιμένεις αυτούς που ονομάζεις συνομιλητές να σου απαντήσουν σε άλλα 600. Και θα τους ειρωνευτείς κιόλας αν δεν το κάνουν. Επιστημονική συζήτηση πάντως δεν γίνεται έτσι - είμαι διδακτορικός ερευνητής και μπορώ να τις ξεχωρίσω, πίστεψέ με. Όπως επίσης καταλαβαίνω απόλυτα το ρητό που λέει ότι η αμάθεια είναι χίλιες φορές προτιμότερη από την ημιμάθεια...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Κοίτα που έχει πάει το θέμα...

Τελείως off-topic και θ' αναγκαστώ να το μεταφέρω, καθώς δεν δίνεται εποικοδομητική απάντηση στην αρχική ερώτηση, αφού επιμένεις να βλέπεις το δέντρο και να χάνεις το δάσος.

 

Επεμβαίνεις διορθώνοντας τον SF για το αν τα 2-3 db αναφέρονται σε ένταση...

Ξεκόλα και βοήθα αφού θες να επεμβαίνεις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε λάθος....

 

δεν χρησιμοποιείτε αρκετά το κουμπάκι "enter" :lol:

 

Επιστημονική συζήτηση; Α πα πα παπα πα παπαπα, εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα! :lol:

 

Το κάρβουνο είναι ευγενική χορηγία:

coal_railway_cars.jpg

 

Rock till you drop!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια παρατήρηση έχω να κάνω μόνο,όσα χρόνια δουλεύω ώς ηχολήπτης παρατηρώ πως υπάρχει πολύς κόσμος στο συνάφι μας ο οποίος έχει(ας τις πούμε)ειδικές γνώσεις οι οποίες είναι πραγματικά πολύ χρήσημες,το μόνο πρόβλημα κατ' εμέ είναι ότι αυτές δεν συνδιάζονται ποτέ σωστά με τα πρακτικά οπότε το αποτέλεσμα απλά δεν υπάρχει...με λίγα λόγια πολλά ακούω αλλα στην ουσία δεν ακούω τίποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Granule,

κανείς δεν αμφισβητεί τις γνώσεις σου σε θεωρητικό επίπεδο και ούτε δέχεσαι προσωπική επίθεση απο κανέναν.

Χωρίς να είμαι δικηγόρος κανενός, ο Yameth σχολίασε τον τρόπο με τον οποίο απάντησες και πραγματικά ο τόνος σου ήταν ειρωνικός, αν θέλεις να βοηθήσεις προσπάθησε να απαντάς χωρίς να προσβάλλεις!

Με τον τρόπο σου απλά προκαλείς, δεν βοηθάς και εγώ τεχνικός είμαι και σου λέω ό,τι δέν κατάλαβα γιατί επρεπε να τα πείς όλα αυτά στο πόστ σου :?

Δεν κάνουμε τέστ γνώσεων εδώ, ανταλλάσουμε απόψεις και μοιραζόμαστε γνώσεις και εμπειρίες,

 

φιλικά :wink:

e are the knights who say...Ni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου