Προς το περιεχόμενο

προβλημα ovation


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν απο μερικες μερες πηρα μια ovation cc44 2wb δυστηχος απογοητευθικα απο το δυσκολο μπρατσο ακομα βεβαια δεν αλλαξα χορδες δεν ξερο αν ειναι και το ολο προβλεμα μονο απο αυτο , οι χορδες ειναι αρκετα ψηλα , και δυστηχος δεν εχει βεργα στο μπρατσο να την φερεις. υπαρχει περιπτωση το μπρατσο να στρωσει με καποιο τροπο ?

 

και προτασι η ιδεα για αλλη κιθαρα δεκτη ειναι , θελω ακουστικη που να εχει και σολιστικο χαρακτιρα οχι μονο ακορντα

 

 

συγνωμη για τα λαθη στα ελληνικα πανω απο 10 χρωνια στο pc εδω και κανενα μηνα γραφο ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέργα φυσικά και έχει. Στο πίσω μέρος του καπακιού κοίτα, Λογικά πρέπει να έχει 1 τάπα. Την ξεβιδώνεις περνάς το ειδικό αλλενόκλειδο και ρυθμίζεις το μπράτσο. Αλλά καλύτερα να την πας σε τεχνικό της εμπιστοσύνης σου, να σου κάνει το σερβις να την φχαριστηθείς.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέργα φυσικά και έχει. Στο πίσω μέρος του καπακιού κοίτα' date=' Λογικά πρέπει να έχει 1 τάπα. Την ξεβιδώνεις περνάς το ειδικό αλλενόκλειδο και ρυθμίζεις το μπράτσο. Αλλά καλύτερα να την πας σε τεχνικό της εμπιστοσύνης σου, να σου κάνει το σερβις να την φχαριστηθείς.[/quote']

 

Μήπως έχεις εσύ υποψήν σου κανέναν.....να μας συστήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καπακι το ξεβιδωσα και στο μπρατσο εχει μια τρυπα , αλλα εκει ωταν βαζω το allen δεν ποιανει κατι για να γυρισει , αυτοι δεν μου εδωσαν allen για την ovation βαζω ενα που εχω απο μια schecter . οι ovation περνουν δικο τους allen ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πιθανό να παίρνει άλλο μέγεθος άλλεν. Πρόσεχε γιατί αν πάς να κάνεις την δουλειά με άλλεν που δεν ταιριάζει απόλυτα, θα καταστρέψεις την βίδα της βέργας!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εκτός από αυτό στην ακουστική είναι ψιλοδύσκολα τα πράμα. ¶ντε στην ηλεκτρική αν γίνει η μ@λ@κί@ τρέχεις και έστω με κάμποσα φράγκα φτιάχνεσαι πάλι. Στην ακουστική είναι λιιιιγο πιο πολύπλοκα τα πράματα, ως διαδικασία.

Δεν αποκλείεται να είναι άλλου τύπου κλειδί στις ovation ή άλλο μέγεθος. Έμπα στο site τους. Πρέπει να γράφει για κάθε 1 τι να κάνεις.

 

Τώρα κάποιον τεχνίτη δεν ξέρω, καθώς στις δικές μου τις κάνω μόνος μου τις όποιες ρυθμίσεις. Τώρα εδώ μέσα έχουν προταθεί διάφοροι, αλλά για τους ίδιους έχουν γραφεί τόσο καλά, όσο και κακά. Οπότε τι να σου πω....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο site της ovation , εβγαλα ακρη , αλλα εριξα μια ματια στον thomann εκει ειδα οτι εχει ειδικο αλλεν που ειναι απο οτι καταλαβα ποιο μακρυ απο τα γνωστα τουλαχιστον ετσι καταλαβα εγω , εχει 4 ευρο , και εφτυχος ειναι να κανουμε μια παραγελεια με ενα φιλο αυτες της μερες απο εκει . θα το βαλω μεσα και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βασικά τέτοια αλενόβιδα, καθώς και γενικότερα σετ από κατσαβίδια, κλειδιά και βίδες μπορείς να πάρεις και από εδώ, από οποιοδήποτε χρωματοσιδηροπωλείο.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου