Προς το περιεχόμενο

ΧΑΝΙΑ : Δάσκαλος ηλεκτρικής κιθάρας


Jericho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hello all,

 

όπως καλά καταλάβατε ψάχνω δάσκαλο ηλεκτρικής κιθάρας (έστω και ακουστικής), για να μην μείνω μια ζωή στις powerchords... Κοινώς θέλω να προχωρήσω.

 

Έλα όμως που είμαι εκτός των τειχών ! Έχει κανείς καμιά ιδέα ? Κανένα γνωστό ? Μη μου πει κανείς για τη σχολή του γνωστού καταστήματος που ξεκινά απο Νακ και τελειώνει σε κας, γιατί έχω δει και ακούσει (on stage) τα χειρότερα !

 

Ασχολούμαι 2 χρόνια με το άθλημα, όχι συνεχώς (υπήρξε περίοδος που έκανα κοντά 6 μήνες να πιάσω κι8άρα), και θέλω να μπω σε ένα σταθερό tempo.

 

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη !

 

Btw όποιος μου βρει τι τρίζει μέσα στο δωμάτιο μου όταν παίζω A# και F# (απλά τη νότα), κερδίζει καφέ όταν έρ8ει Χανιά !

 

Ευχαριστώ !

i]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου φιλε μου.... Ειμαι κι εγω απο Χανια και παιζω κιθαρα 3+ χρονια. Αρχικα εκανα ιδιαιτερα σε ενα τυπο που τον λενε Χαρη. Πολυ καλος κιθαριστας αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα μεινεις ικανοποιημενος, εγω οχι και πολυ. Εκανα σ'αυτον 2 χρονια, μου εμαθε πολλα (κυριως τεχνικες) αλλα μετα σταματησα και συνεχισα μονος μου αγοραζοντας βιβλια απο το internet. Να ξερεις πως θα πληρωνεις πολλα το μηνα, 50 ευρω περιπου, τα 4 μαθηματα. Το τηλεφωνο του ειναι ******. Πες του οτι σε συστησε ο Μαρκος απο την πολυκατοικια του.

ill your idols!!! (κλεμμένο είναι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

To Forum είναι μια εφημερίδα που τη διαβάζει πολύς κόσμος.

Αν ψάχνετε κάποιον δάσκαλο υπάρχουν οι αγγελίες γι αυτό.

Για πιο προσωπικά θέματα αλλά και κρίσεις, μπορείτε να ρωτήσετε και να συζητάτε στο chat.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξερεις πως θα πληρωνεις πολλα το μηνα' date=' 50 ευρω περιπου, τα 4 μαθηματα.[/quote']

Ίσα-ίσα που είναι πάμφθηνος.

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου