Προς το περιεχόμενο

Να γιατι γιναμε κιθαριστες.


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τακη σα να μου φάνηκε ότι δεν κατάλαβες ποιος είναι αυτός που έβαλα! Ο μπαρμπα-Mustaine ήτανε!

 

Ρεμπδεύτικες μάλλον!

 

Αν και ο Malmsteen στα 2-3 πρώτα ήταν απίστευτος. Μετά.....

 

μα για τον Mustaine σου λεω και εγω...οι megadeth ειναι ισως το αγαπημενο μου metal συγκροτημα μαζι με τους death...σου εχω δειξει οτι δεν συμπαθω τον Mustaine και το λες αυτο; :) :wink:

 

οσο για τον malmsteen δυστυχως καπως οπως τα λες ειναι... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μα για τον Mustaine σου λεω και εγω...οι megadeth ειναι ισως το αγαπημενο μου metal συγκροτημα μαζι με τους death...σου εχω δειξει οτι δεν συμπαθω τον Mustaine και το λες αυτο; :) :wink:

 

Γκαχ... Έτσι όπως είδα τα βίντεό σου λέω: πάει μπέρδεψε τις αφάνες.

 

μαζι με τους death
μόνο και μόνο γιαυτό ανέβηκες πολλά σκαλιά στην υπόληψή μου :P :D

Βέβαια έπαιζα κιθάρα πρωτού ακούσω τον συγχωρεμένο τον Τσακ και πάλι καλά, γιατί τότε δεν θα με έβλεπα από την απελπισία μου να την ξεκινάω ποτέ.... :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε όλοι ψέματα. Εγώ όμως που είμαι καλό παιδί θα πω την αλήθεια. Εγινα κιθαρίστας για να ρίχνω γκομενες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι με τους death
μόνο και μόνο γιαυτό ανέβηκες πολλά σκαλιά στην υπόληψή μου :P :D

 

και εσυ τους γουσταρεις τοσο??ααα.. πολυ κοινα γουστα εχουμε μου φαινεται στο metal... :) να μου πεις δεν ειναι και τελειως τυχαιο με τετοιες γκρουπαρες... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε όλοι ψέματα. Εγώ όμως που είμαι καλό παιδί θα πω την αλήθεια. Εγινα κιθαρίστας για να ρίχνω γκομενες. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

 

Δεν τα λέμε αυτά ρε... Το παίζουμε και καλά ψαγμένοι :lol:

 

Ναι ναι τακη έτσι φαίνεται.. Μα πες δλδ δεν ήταν απίστευτος μουσικός ο Σουλντινερ; Όποιος πει όχι, μάλλον έχει μηδενική ιδέα....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενυπωσιακο με τον chuck ηταν οτι επαιζε παπαδες ΚΑΙ τραγουδουσε κιολας.

 

τρομερος μουσικος και κριμα που λογω του ηχου της μπαντας και ολα τα κλασσικα κλισε γυρω απο το μεταλ (μακρια απο μας, ασχετοι καφροι, κλπ, κλπ) δεν καταφερε να τον ακουσει ενα μεγαλυτερο κοινο.

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ περισσότερο sol83. Απλά ότι αυτός μαζί με τον Νταρελ το ξεπέρασαν και αυτό το εμπόδιο.

 

Και δεν έπαιζε παπάδες, αλλά σωστούς παπάδες. Ούτε φλυαρίες ούτε τπτ!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πες δλδ δεν ήταν απίστευτος μουσικός ο Σουλντινερ; Όποιος πει όχι' date=' μάλλον έχει μηδενική ιδέα....[/quote']

 

κοιτα το ..99% του ..μουσικου κοινου με το που ακουσει την φωνη του θα τον θαψει....καφρο θα τον ανεβασει καραγκιοζη θα τον κατεβασει...δυστυχως...

ασε εγω τον ειδα και live το 99 στην αθηνα...χαμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άστους να λένε...

 

Πάντως πλάκα πλάκα αυτός και ο Νταρελ σπάσανε τα δεσμά και χαίρουν εκτίμησης από καμπόσους, διαφορετικών γούστων. Τώρα αν ο άλλος εξακολουθεί να είναι αγύριστο κεφάλι, τότε δεν πειράζει, περαστικά του! :wink:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου