Προς το περιεχόμενο

Χρυσή Ευκαιρία και τα μυαλά στα κάγκελα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά απο Χρυσή Ευκαιρία γνωστός μου (που κατα καιρός μπαινει στο noiz) χτύπησε drums με 250 Euro μαπα...

.

.

.

.

 

ΑΛΛΑ

 

με πιατίνια ολή τη σειρά την Avedis (γύρω στο 600αρικο καινούργια)!!!!

 

Καλό?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

KIΘΑΡΑ ηλεκτρική Fender Stratocaster, από το Μεξικό, εξτρά, τιμή 450 ευρώ info

Πρώτη δημοσίευση: 5/9/2007 Τελευταία δημοσίευση: 9/9/2007

 

 

Φουλ εξτρα air condition,cd mp3 player και χαμηλωμενες αναρτησεις!(και απ το μεξικο!) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα καταχωρήσει παλιότερα μια αγγελία για noiseless μαγνήτες' date=' και μου τηλ μια κοπελίτσα για επιβεβαίωση και ουσιαστικά της υπαγόρευα ξανά μέσω τηλεφώνου την αγγελία.

Της έλεγα "Νόιζλες"

"Τι είπατε???? :roll: :? " μου απαντούσε εκείνη...

 

Ό,τι να'ναι δηλαδη... :roll:[/quote']

 

ηλια αυτες οι ευκαιριες δεν πανε χαμενες..επρεπε να το συνεχισεις μπορει να ηταν καλο... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KIΘΑΡΑ ηλεκτρική Fender Stratocaster' date=' από το Μεξικό, εξτρά, τιμή 450 ευρώ info

Πρώτη δημοσίευση: 5/9/2007 Τελευταία δημοσίευση: 9/9/2007

 

 

Φουλ εξτρα air condition,cd mp3 player και χαμηλωμενες αναρτησεις!(και απ το μεξικο!) :D[/quote']

 

Μάλλον εννοεί καλώδια, ζώνη, θήκη κτλ...;

 

:? :?

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

πολλες φορες βλεπεις στην χ.ε. ευκαιριες, αλλα και αγγελιες που ουσιαστικα ψαχνουν για ασχετους για να πουλησουν κατι πολυ ακριβα. εχω δει και την ιδια αγγελια σε χ.ε και noiz με διαφορετικες τιμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλες φορες βλεπεις στην χ.ε. ευκαιριες' date=' αλλα και αγγελιες που ουσιαστικα ψαχνουν για ασχετους για να πουλησουν κατι πολυ ακριβα. εχω δει και την ιδια αγγελια σε χ.ε και noiz με διαφορετικες τιμες![/quote']

 

Θες να πεις κατι για τα αξιοτιμα μελη του Noiz??? Ντροπή σου Alter!!! :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια φορά είχα δει στη χρυσή ευκαιρία μια αγγελία για Jackson RR3 με σκληρή βαλίτσα της Jackson στο σχήμα της κιθάρας στα 500¤. Ψήθηκα και τον πήρα τηλ και ο τύπος εκτός του ότι μονο που δεν άρχισε τα μπινελίκια με το που του είπα ότι πήρα για την αγγελία, όλο μου έλεγε ιστορίες ότι θα αλλάξει μαγνήτες για να την πουλήσει ακριβότερα (πάνω από 800¤) κτλ. Μαλλον είχε αλλαξει γνώμη ή του είχε βγάλει κανας φίλος του την κιθάρα σε αγγελία για πλάκα. Εγώ πάντως είχα ξενερώσει τότε και ήμουν και σε τρυφερή ηλικία. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Θες να πεις κατι για τα αξιοτιμα μελη του Noiz??? Ντροπή σου Alter!!!

 

ισα ισα νομιζω οτι σε ενα μουσικο φορουμ θεωρειται δεδομενο οτι υπαρχει καποια ενημερωση και σχεση με internet, τι παιζει με τιμες και τετοια. εξ ου και συνηθως λογικες τιμες στις αγγελιες. ενω στη χ.ε. μπορει καποιος που θα απαντησει (η θα βαλει) την αγγελια να μην ξερει καθολου τι παιζει στις τιμες ευρωπης..

εκτος απο αυτο, το θεμα τιμης δεν εχει να κανει μονο με το συγκεκριμενο μοντελο κιθαρας π.χ. που πουλα καποιος, αλλα και με την κατασταση του (μπορει οντως να ειναι σαν καινουργια ας πουμε). η μπορει το οργανο να ειναι καταπληκτικο, εστω και φτηνης σειρας, οποτε αυτος που το πουλαει το δινει ακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου