Προς το περιεχόμενο

Πού είναι οι iMAC οεο!?


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ξέρεις κανείς τι παίζει με τα Multirama???

 

Ακόμα να πάρουν τους καινούργιους iMAC.

 

Επικοινώνησα με τα κεντρικά και μου είπαν οτι θα παρει τουλάχιστον "10 με 15 εργάσιμες να εξομαλοποιηθεί η κατάσταση" γιατι έχουν πέσει πάρα πολλές παραγγελείες. Για όσους δεν ξερουν για τι πράμα μιλάω , μιλάω για το γεγονός οτι έχουν ένα μηνα που έχουν βγει οι καινουργιοι iMAC και είναι άφαντοι στη ελλάδα. Μήπως μας δουλεύουν?

 

Μήπως ξέρετε καταστήματα να τους προμηθεύουν άμεσα , με 12 άτοκες δόσεις???

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά εδώ στο επίσημο δίκτυο της rainbow (αυτή δεν τα φέρνει Ελλάδσ; ) έχουν άλλα και άλλα προβλήματα, αυτή η καθυστέρηση σε πείραξε; Θα περιμένεις 10-15 εργάσιμες. Απλό

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εδώ στο επίσημο δίκτυο της rainbow (αυτή δεν τα φέρνει Ελλάδσ; ) έχουν άλλα και άλλα προβλήματα' date=' αυτή η καθυστέρηση σε πείραξε; Θα περιμένεις 10-15 εργάσιμες. Απλό[/quote']

 

Μάλλον δεν έχεις ιδέα απο τι εστί multirama. Ναι πρίν μου λέγανε σε μένα και τον underground οτι 15 του μηνός θα είναι σίγουρα εδώ. Από άλλα καταστήματα multirama μου λένε οτι δεν έχουν πάρει ακόμα τους imac ούτε καν στις αποθήκες, ενω αυτή στα κεντρικά μου λέει οτι τους δίνουν ήδη κατόπιν παργγελειας. Αλλόυ μου λένε οτι έχουν 2 στις αποθήκες τους στα Χανια οπότε η παράδοσηγ ξεκίνησε απο τα ΝΟΤΙΑ!!!!!! Α ρε τι θα ακουσουν τα αυτάκια μου!!!!Ελλάς το μεγαλείο σου!!!!

 

Ερώτηση ---> Έχει κανένας καταφέρει να αγοράσει τους καινούργιους iMAC και αν ναι πώς?

 

Είδα σήμερα τον 20'' απο κοντά και η οθόνη του μαμαει. Αρε τι μου κάνεις ελληνική αγορά!!!

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σιγά και πάλι. Για 10 μέρες δεν παθαίνεις και τίποτα.

 

Τα Multirama τα παραγγέλνουν μόνα τους, ή από τον επίσημο αντιπρόσωπο; Αν ισχύει το 2ο τότε λογικό το βλέπω αυτό το μπάχαλο, καθώς έχουν σαν προτεραιότητα της παραγγελίες και μετά τους υπόλοιπους, οπότε λογικό είναι σε άλλα μαγαζιά να μην τους έχουν καν και σε άλλα να έχουν στοκ 1-2.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σιγά και πάλι. Για 10 μέρες δεν παθαίνεις και τίποτα.

 

Τα Multirama τα παραγγέλνουν μόνα τους' date=' ή από τον επίσημο αντιπρόσωπο; Αν ισχύει το 2ο τότε λογικό το βλέπω αυτό το μπάχαλο, καθώς έχουν σαν προτεραιότητα της παραγγελίες και μετά τους υπόλοιπους, οπότε λογικό είναι σε άλλα μαγαζιά να μην τους έχουν καν και σε άλλα να έχουν στοκ 1-2.[/quote']

 

Eννοείται οτι τα παίρνουν απο την rainbow και οτι δεν με πειράζει να περιμένο 10 μέρες. Κοίτα αν μου το ξεκαθαρίζανε απο την αρχή , δεν θα είχα προβλημα αλλά είναι ξεκάθαρο οτι όχι μονο δεν ξέρουν πότε θα είναι δαθέσιμοι αλλά και γιατί δεν είναι διαθέσιμοι.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφού τα παίρνουν από την rainbow λογικό είναι αυτό το μπέρδεμα. Γενικότερα ελάχιστοι έως κανένας θα σου πουν καλά λόγια γιαυτούς. Μέχρι και ειδικό site καταγγελείας προς τον steve έχει δημιουργηθεί....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν δεν σε ενδιαφέρει να έχει Ελληνικό πακέτο επάνω κάνε μια ερώτηξη εδώ www.macexperts.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω περιμενω για τον imac και πηγα στη σαλονικη στα multirama και μου ειπαν οτι εκρεμμουν 50 παραγγελιες...ειπαν οτι δεν εξαρταται απο αυτους...επειτα πηγα στο apple center και μου ειπαν οτι οι iMac φευγουν σαν τρελοι απο τα καταστηματα τους οποτε πρεπει να περιμενουμε καμια 15 μερες...Υπομονη!!Ειναι απιθανο μηχανημα!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Drum roll.........

 

:wink: :wink: :wink:

 

Σας γράφω από τον καινούριο μου iMAC.

 

Λίγο νωρίτερα σήμερα τον ξεπακετάρισα / έστησα (δηλαδή συνέδεσα 2 USB και ένα καλώδιο ρεύματος. :lol: )

 

Τον πήρα από το multirama (κατάστημα Ηρακλείου Κρήτης). Τον παρήγγειλα την περασμένη εβδομάδα (Πέμπτη) - είχα δώσει και μία μικρή προκαταβολή (100 Ευρώ).

Συνολικά στοίχησε 1578 Ευρώ με 2GB RAM . (20'', Core2duo 2.4GHz, 320GB δίσκο).

 

Μου είχαν πει ότι η Rainbow τους είχε ενημερώσει για παράδοση μετά τις 15/9, ουσιαστικά δηλαδή μετά τις εκλογές. Τηλεφώνησα χθές για να μάθω αν ισχύει ο χρόνος παράδοσης, και μου είπαν να πάω σήμερα να τον πάρω. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drum roll.........

 

:wink: :wink: :wink:

 

Σας γράφω από τον καινούριο μου iMAC.

 

Λίγο νωρίτερα σήμερα τον ξεπακετάρισα / έστησα (δηλαδή συνέδεσα 2 USB και ένα καλώδιο ρεύματος. :lol: )

 

Τον πήρα από το multirama (κατάστημα Ηρακλείου Κρήτης). Τον παρήγγειλα την περασμένη εβδομάδα (Πέμπτη) - είχα δώσει και μία μικρή προκαταβολή (100 Ευρώ).

Συνολικά στοίχησε 1578 Ευρώ με 2GB RAM . (20''' date=' Core2duo 2.4GHz, 320GB δίσκο).

 

Μου είχαν πει ότι η Rainbow τους είχε ενημερώσει για παράδοση μετά τις 15/9, ουσιαστικά δηλαδή μετά τις εκλογές. Τηλεφώνησα χθές για να μάθω αν ισχύει ο χρόνος παράδοσης, και μου είπαν να πάω σήμερα να τον πάρω. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:[/quote']

 

μεγειες μεγειες χαριλαε!! :) :) περιττο να πεις οτι ειναι ΤΟ μηχανημα εεεε???και κουκλι!!το δουλεψα στην 24'' εκδοση του!!αντε να το παρουμε και οι υπολοιποι!!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου