Προς το περιεχόμενο

400 τεύχη ΜΟΤΟ


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα είναι το σωστό το μηχανάκι το πρόστυχο, GSXR 750, το παλιό όμως το ελαιόψυκτο, όχι τα καινούργια.

Αν θέλετε κάτι σε εντούρο, να προτείνω XR200 ή ΙΤ175.

Τέλοςςςςςςς.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω οταν λιώσει το έρημο το kle που έχω, που δεν το βλέπω, αυτό και σε 20 χρόνια θα πηγαίνει αν το συντηρώ, αν πάρω θα πάρω η καμια phazer η κανα tdm

 

Σε δύο χρόνια που θα μπω στην alpha bank και δώσω την τελευταία δόση του αυτοκινήτου και αφού αρχίζω να πανυγηρίζω και να ουρλιάζω μέσα στην τράπεζα απο την χαρά μου θα κάνω τα εξής

 

Θα πάρω άλλο ένα δανειο 10000 για ενίσχυση του προυπολογισμού για το γάμο μου και για επισκευές στο σπίτι μου, το οποίο μετά θα νοικιάζω

 

Μόλις το ξεχρεώσω και αυτο

 

θα πάρω άλλο ένα δάνειο με την γυναίκα μου πλέον, και μέσα σε αυτα θα υπολογίσω , την αγορά της μοτοσυκλέτας και ενος άλλου synth.

 

θα είμαι περίπου 41 χρονών τότε , αν είμαι καλά και μάλλον θα έχω και παιδάκι

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως την έχ μελετήσει ΠΑΡΑπολύ αυτή τη μηχανή και έχω καταλήξει πως ναι είναι η απόλυτη all terain....

 

Προσέξτε λίγο στα άρθρα-"μαθήματα" του Σπανού τι της κάνει, πού την πάει......Τον βλέπεις να κάνει εντούρο στα τρόχαλα και να μην ισιώνει πουθενά και με την ίδια μηχανή να κάνει άνετο ταξιδάκι στην άσφαλτο.....Εν τω μεταξύ όποιος την παίρνει σε τεστ αφήνει σχόλια του στυλ΄"δεν ήθελα να κατέβω απ τη μηχανή" κλπ.....

 

 

cos_dr δε το ξανασκέφτεσαι για tdm και phaser λέω γω; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: παρεπιπτόντως ποτέ δε τις συμπάθησα αυτές τις δύο......

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΕΕ!!!! συγνωμη ' date=' κατι εχετε παρει στραβα .

Οταν λεει "adventure" η KTM δεν εννοει τη μηχανη,

αλλα την περιπετεια που θα τραβηξει ο "ευτυχης"

ιδιοκτητης για να βρει μεσο μεταφορας, μηχανικο,

κλπ . οταν θα μεινει .[/quote']

 

Πςςςςςςς... Κακίες... Ηταν πολύ εμπνευσμένη κακία πάντως και μου άρεσε. Respect στον dkall!

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον , χωρις πλακα τωρα , το μηχανακι ειναι πανεμορφο και με καταπληκτικο ¨στησιμο¨

αλλα και αναξιοπιστο , δυστυχως παληκαρια , τοσα

χρονια δεν εχουν καταφερει να αποβαλουν τις

παιδικες αρρωστιες . Τελευταια εμπειρια , δεκαπενταυγουστο στην Βαλια Καλντα , οπου τρεχαμε 30 κμ για να μαζεψουμε τον δυστυχη που

το ολοκαινουργιο του 990 (4 μηνων) εμεινε στη μεση του πουθενα .

Κριμα-κριμα-κριμα , το λεω με λυπη κιολας γιατι

ειναι απο τα ελαχιστα μηχανακια πλεον που μπορουν να κανουν αυτο που μου αρεσει , δηλ. μεγαλα ταξιδια που περιλαμβανουν και χωμα (την παρκινσον βεβαια την εχεις εξασφαλισμενη)

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υδραυλικος συμπλεκτης

Φορτηγο- Γιαννενα κλπ,κλπ 3 μερες εφυγε να ξεσκασει ο ανθρωπος και του βγηκαν ξυνες.

Κατι ξερει παντως η ΚΤΜ και εχει 24 τηλ. επικοινωνια για οδικη βοηθεια

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα θέλω γιατι πάνε καλά για τα λεφτά τους, εστω αξιοπρεπώς

 

Απο καθαρές street δεν εχω καθόλου οδηγική εμπειρία, ούτε κάν η θέση οδήγησης μου είναι οικία αν και ξεκίνησα μικρός με ysr 50,

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4496

 

και ένα άρθρο μου για όσους δεν διάβασαν πέρσυ.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σπορ η daytona τους έβαλε τα γυαλιά, αξιοποιώντας στο έπακρο και το τελευταίο αλογάκι της, σε αντίθεση με τα ιαπωνικά που είχαν καταντήσει να κάνουν επίδειξη δύναμης στην πίστα και με το που έβγαινες στο δρόμο έψαχνες πλάτες, καρπούς, οπίσθια και όλα αυτά για να δεις την αγγλική σφήγκα, που τόσο εύκολα άφηνες πίσω στα Μέγαρα, να σε περνάει σαν κουραδίτσα και να σε αφήνει στον κανονικό δρόμο!

 

Πάντως το άλλο καλοκαίρι ξεκινώ επιχείρηση ανάστασης DT 15ετίας και... Έτσι γιατί ο σωστός οδηγός πρέπει να μυρίζει μεταξύ τηγανιτού κεφτέ και γαρίδας κάθε φορά που κατεβαίνει από τη μηχανή!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το άλλο καλοκαίρι ξεκινώ επιχείρηση ανάστασης DT 15ετίας και... Έτσι γιατί ο σωστός οδηγός πρέπει να μυρίζει μεταξύ τηγανιτού κεφτέ και γαρίδας κάθε φορά που κατεβαίνει από τη μηχανή!

 

Φαντάσου ότι εγώ μύριζα έτσι όταν έβγαινα από το προηγούμενο αυτοκίνητό μου. Α και είχα κουφαθεί κιόλας γιατί η μουσική έπαιζε τσίτα για να ξεχωρίσει από τον ήχο της μηχανής... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Οι δίχρονες μηχανές πάντως είναι repect! Πρέπει να προλάβω να πάρω μία πριν εκλείψουν.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου