Προς το περιεχόμενο

Μάλλον την πάτησα στο Ebay


lsega

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To λάθος είναι δικό σου που δεν έκανες κίνηση μέσω paypal αμέσως! Έτσι του τραβάει το paypal τα λεφτά και επιταγχύνονται όλες οι διαδικασίες' date=' δεν θα σε παρεξηγούσε κανείς!

 

Μην περιμένουμε από τους αργόσχολους και αντιεπαγγελματίες να συμορφωθούν!

 

Ξέρω γίνομαι σκληρός, αλλά το πάθημα μάθημα :lol:[/quote']

 

Μα άμα δεν τον πληρώσεις δεν σου στέλνει το μπράτσο...οπότε ήδη είχε χρεώσει την κάρτα μου και μετά από δύο μέρες τα είχε πάρει κιόλας και έτσι προχωρησε στην διαδικασία να το στείλει...που να ήξερα ότι θα έστελνε λάθος μπράτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ έχω αγοράσει από αυτόν και έχω βγάλει το συμπέρασμα ότι δεν είναι κλέφτης' date=' αλλά "ερασιτέχνης" πωλητής...

 

 

Το μπράτσο της Blackie το αγόρασα από αυτόν και του ζήτησα να μου το στείλει με USPS. Ενώ είχε δεχτεί, αποδείχτηκε ότι ανέθεσε την αποστολή στην ΗΛΙΘΙΑ γυναίκα του, η οποία το έστειλε με απλό ταχυδρομείο.

 

Αφου τον μπινελίκωσα κανονικά, τον απείλησα με καταγγελία στην Paypal, του ζήτησα να μου δώσει πίσω τα έξτρα χρήματα που έδωσα για USPS (τα οποία μου τα γύρισε κανονικότατα), μου είπε ευγενικά "όλοι μας κάνουμε λάθη κλπ κλπ." και "αν δε το λάβεις σύντομα θα σου επιστρέψω τα λεφτά" κλπ.

 

Τελικά το μπράτσο ήρθε πολύ γρήγορα, και το θέμα έλειξε αισίως..[/quote']

 

Τα ίδια έιπε και σε μένα ρε Ηλία.....αλλα καλά να πάθο αφού ήθελα blackie

εσυ φταις μου άναψες φωτιές και ανω σου λέω πουλησε την δική σου όχι δεν την πουλάω και μετά από 1 μήνα βγάζει αγγελεία ....εγώ φταίω τωρα τι να τα κάνω τώρα όλα αυτά που πήρα χωρίς μπράτσο τώρα.(Πλάκα κάνω Ηλία μέσα στην πίκρα μου) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω γίνομαι σκληρός' date=' αλλά το πάθημα μάθημα :lol:[/quote']

 

Μα πόσο σκληρό αγόρι είσαι τελικά; Τέλλλλος!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια έιπε και σε μένα ρε Ηλία.....αλλα καλά να πάθο αφού ήθελα blackie

εσυ φταις μου άναψες φωτιές και ανω σου λέω πουλησε την δική σου όχι δεν την πουλάω και μετά από 1 μήνα βγάζει αγγελεία ....εγώ φταίω τωρα τι να τα κάνω τώρα όλα αυτά που πήρα χωρίς μπράτσο τώρα.(Πλάκα κάνω Ηλία μέσα στην πίκρα μου) :lol:

 

 

Έτσι "την είδα στην τρέλα" ναι :D:D:D:lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρά την φιλότιμη προσπάθεις του φίλου Ηλία (elvd) να του στείλει email και να τον ενημερώσει ότι του στέλνω email και δεν μου απαντάει....σας πληροφορώ ότι μου έχει μπλοκάρει και το δικαίωμα να ξαναχτυπήσω ή να ξαναγοράσω κάτι από αυτόν.

Αρα πήρε τα λεφτά και τώρα κάνει την πάπια και μου ρίχνει και πόρτα στην μούρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΟΒΑΡΑ???

 

Πωπωωωω...:(

 

Μήπως να επικοινωνήσεις ξανά με το ebay?

 

Επίσης, μήπως να γράψεις σε κανένα αμερικάνικο forum (gearpage, tdpri κλπ) για να μάθεις πληροφορίες για αυτόν αλλά και για να τον θάψεις?

 

Μόλις το κάνεις στείλτου ένα ωραιότατο mail με τα links από τα forum που έγραψες για αυτόν την ιστορία σου ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έλαβα από ebay το ΤΗΛΕΦΩΝΟ του.......ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΜΙΣΩ ΑΣΑΛΙΩΤΟ ΤΟΝ AMERICAN IDIOT ΜΟΛΙΣ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΚΕΙ

 

Όχι πάρτον ΤΩΡΑ στο σπίτι για να τον ξυπνήσεις μέσα στα χαράματα!!! :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου