Προς το περιεχόμενο

Μιξεράκι για home studio και σύνδεση...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά όλα αυτά είναι πολύ καλά αλλά ψήνομαι πολύ για το συγκεκριμένο της mackie:

http://www.thomann.de/gr/tapco_by_mackie_mix_120.htm

 

Απο την τελευταία φορά που είχα επισκευτεί το Θωμά, το συγκεκριμένο μιξεράκι "έπεσε" κατα 10 ευρώ. Ήταν ήδη πολύ φθηνό αλλά η τιμή του έχει κατέβει ακόμα περισσότερο (τώρα 88 ευρώ). Πιστεύετε ότι υπάρχει κάποιος λόγος? Γιατί είναι τόσο φτηνό? Είναι ή μου φαίνεται? Λέτε να βρωμάει κάτι? Ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασικά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ότι μόλις έχω παραγγείλει απο το Θωμά την εξής κονσόλα http://www.thomann.de/gr/mackie_1402_vlz3.htm. Όπως έχετε καταλάβει, το μπάτζετ έχει ανέβει "ελαφρώς" μετά απο μικρή έρευνα (κλαίει η πιστωτική μου για ακόμα μια φορά και μαζι και εγώ...). Την αναμένω απο μέρα σε μέρα. Αν υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει το συγκεκριμένο μοντέλο ή κάποιο παρόμοιο της mackie, θα χαιρόμουν αν έστελνε κάποιο σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παραλάβει την κονσόλα όμως αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα και θα ήθελα τα φώτα σας... 

 

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω καθόλου σήμα στο Nuendo. Ο δείκτης σήματος του nuendo δεν κινείται καθόλου ενώ έχω ήχο στα ακουστικά και στον δείκτη της κονσόλας. Η εικόνα που έχω επισυνάψει είναι πολύ μικρή... ελπίζω να βοήθησα. Υπάρχει καμια ιδέα για το τι μπορεί να συμβαίνει? Μήπως να συνδέσω κάπως αλλιώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου