Προς το περιεχόμενο

Τί γνώμη έχετε για το DIGITAL PERFORMER?


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένας πάντως μπορώ να πώ οτι με εντυπωσίασε με την πληθώρα εργαλείών του. Αλλά είμαι πολύ φρέσκος και θα ήθελα να ακούσω γνώμες. Επίσης αν έχετε κανένα λινκ για tutorials.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω το θεωρω πολυ καλό, αν και εχω πολυ παλιά έκδοση (το 3.0 :oops: :oops: ) γιατι δουλευω στο απολυτα σταθερο και υπεραξιοπιστο OS 9 του Μακ.

Δεν ξέρω τι γίνεται με τις νεότερες εκδόσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου τι σας αρέσει , πώς ακριβώς δουλεύεται και τι δεν σας αρέσει? Αναφέρετε επισης το είδος τις μουσική που δουλεύετε.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζω ένα βιβλίο για το performer 4.5 αν ενδιαφέρει κανέναν.

όσο για τη γνώμη μου, μακράν ο λιγότερο φιλικός προς τον χρήστη sequencer... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει συνηθίσει να εργάζεται με το Live, θα έχει μεγάλες δυσκολίες να προσαρμοστεί στη λογική του Performer. Το πρόγραμμα είναι τόσο μακρυά από τις σύγχρονες αντιλήψεις για τα DAW που θεωρείται "δευτεράντζα" ακόμη και ανάμεσα στους σκληροπυρηνικούς Μακιντοσάδες, οι οποίοι σαφώς προτιμούν το Logic.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα το πρόβλημα με το Performer είναι πολύ απλό, δεν έχει καλό ήχο,επειδή το δούλευα καιρό παρατηρούσα πάντα μία έφεση στις μπάσες συχνότητες με όποια μόνιτορ κι αν μίξαρα,στα σύν του(παλαιότερα βέβαια) τα φιλικό του περιβάλλον εργασίας και κάποια plug-in της MOTU,αλλά όταν άλλα ακούς μέσα κι άλλα έξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μη ξεχναμε οτι στο digital performer εχει γινει ολο το sound edit της ταινιας .... The Matrix .......

 

Και η προσωπική δισκογραφία του Jordan Rudess!!!¶κυρος, το ξέρω...

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου