Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι να καταλάβω εγώ τώρα από το +4/-4 του Trigga; Τι πληροφορία μου προσφέρει στην αξιολόγησή του ως χρήστη;

 

Ότι είναι ασταθής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Διευκρίνιση: Οι πόντοι που φαίνονται είναι ως είχαν, απλά τώρα μόνο φαίνονται διαφορετικά.

 

Πχ. ενώ το παιδί θαύμα έχει 4 αρνητικές ψήφους, έχει και 4 θετικές που σαν σύνολο χθες φαινόταν 0. Είναι καρδιογράφημα ο άτιμος...  :D

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το βρίσκω λίγο ακραίο αυτό με τα +/-  ::)

Νομίζω πως θέλει δε θέλει κανείς το μάτι πέφτει σ' αυτό και το αισθάνομαι σε φάση ταμπέλας. Και στο κάτω κάτω το noiz είναι forum, δεν είναι καμιά πολυεθνική όπου το παρελθόν του καθενός παίζει τόσο καταλυτικό ρόλο.

 

Μην κρίνετε γιατί θα κριθείτε ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι είναι ασταθής...

 

εσυ με τα -2+2 φίλος τι εισαι ναπούμ?Πες μου που μενεις να ρ8ω να μετρήσουμε τις προσθαφαιρέσεις μας και μετα θα μιλάς για ασταθειες και μορια.

 

Μη σου πω καλύτερα να τα πούμε στο ωδείο της γειτονιάς σου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ με τα -2+2 φίλος τι εισαι ναπούμ?Πες μου που μενεις να ρ8ω να μετρήσουμε τις προσθαφαιρέσεις μας και μετα θα μιλάς για ασταθειες και μορια.

 

OK, trigga, πάω πάσο την έχεις μεγαλύτερη την προσθαφαίρεση... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστή η πρωτοβουλία!πλέον φαίνεται αναλυτικά η "καρμική" διαδρομή κάποιου εντός του φόρουμ!πάντως νομίζω παραμένει το θέμα της αξιοκρατικής και ορθολογικά τεκμηριωμένης προσθαφαίρεσης κάρματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός χαζός του έδωσε 4 θετικές?

 

Πού ακριβώς βοηθάει αυτό το σχόλιο φίλε marathon; Στην ομαλή ροή του forum, στο ηθικό του trigga...πού;

 

Αν είστε φίλοι και πρόκειται για αστειάκι, δεν ήταν ιδιαίτερα σαφής ο χιουμοριστικός τόνος...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού ακριβώς βοηθάει αυτό το σχόλιο φίλε marathon; Στην ομαλή ροή του forum, στο ηθικό του trigga...πού;

Αν είστε φίλοι και πρόκειται για αστειάκι, δεν ήταν ιδιαίτερα σαφής ο χιουμοριστικός τόνος...

Προφανώς και τον γνωρίζω προσωπικά και σε βεβαιώνω ότι χρειάζεται σκληρηή μεταχείρηση για να γίνει καλός άνθρωπος...

Την ομαλή ροή του forum που την είδες?, αυτή η "αναρχία" του Noiz είναι άλωστε και η ομορφιά του.

Εδώ δεν παρεξηγήθηκε ο Trigga, παρεξηγήθηκες εσύ? Ελπίζω να μην του έδωσες 4 μαζεμένες!!!!!!

 

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου