Προς το περιεχόμενο

ποτε ξεκινισατε κιθαρα???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ακουσα nothing else matters- metallica στα 12. κτλβες μετα ακολοθισα μια πορεια στην ροκ-μεταλ μεχρι που μια μερα ανακοινωνω στην μανα μου οτι θελω να ξεκινισω... αρχικα ειπε οχι αλλα την επεισα... ;D ;D ;D ;D ;) u???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πατερας μου τρελος ροκας στα νιατα του..και μετα ηρθαν οι zeppelin κ ξεκινησε ο ξαδερφοσ μου κιθαρα...κλπ....κ πηρα την αποφαση να ξεκινησω...τι παιζεις αυτον τον καιρο?

Rock on!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ γτ ειμαι 14 3/12  ;D ;D ;D μλσ αρχισα . μαλλον τν τεταρτη θα κανω το knocking on heavens doors του θείου bob... τελσπα... u???

 

(σημ. και μενα ο father μου ειναι ροκας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να ήμουν 13 όταν πήρα την πρώτη μου κιθάρα ένα κουπί 35 χιλιάρικα (δρχ. φυσικά)

ήταν και κλασική μετά πήγα σε ακουστική και τελικά έπεσα στην ηλεκτρική την οποία κράτησα

αν μπορούσα να κάνω και μαθήματα καλά θα ήταν

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ γτ ειμαι 14 3/12  ;D ;D ;D μλσ αρχισα . μαλλον τν τεταρτη θα κανω το knocking on heavens doors του θείου bob... τελσπα... u???

 

(σημ. και μενα ο father μου ειναι ροκας)

 

Άσχετο αλλα αν δεν ρωτήσω θα σκάσω:

Τα παιδιά αυτής της ηλικίας, που γράφουν έτσι (γμτ - τπτ - τν - μλσ) μιλάνε κιόλας έτσι???????!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου