Προς το περιεχόμενο

ποτε ξεκινισατε κιθαρα???


kouk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

...

Τα παιδιά αυτής της ηλικίας, που γράφουν έτσι (γμτ - τπτ - τν - μλσ) μιλάνε κιόλας έτσι???????!!!!!!!

 

:D :D :D

Κι εγώ ήθελα να ρωτήσω αλλά δεν έβρισκα τόσο κομψό τρόπο.  :D

 

Τλς πντν, εγώ ξκνσα πρν 20 χρόνια με ακουστ. Τότε ήμουν 18. Ηλεκτρική πήρα 2 χρόνια μετά.

Ένας φίλος μου -εκείνη την εποχή- προετοιμαζόταν για το πτυχίο της κλασσικής και μου έδειχνε κάποια πράγματα. Κανονικά μαθήματα δεν έχω κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω πριν 20+ χρονια κατευθειαν με μια Aria Pro II Rs η οποια ηταν "τριτο χερι"...

 

στα χρονια που ακολουθησαν τη χρησιμοποιησα για να μαθω να παιζω αλλα και μα μαθω να φτιαχνω...

 

τελικα την ψιλοκατεστρεψα και εμεινε για χρονια στην αποθηκη, αφοτου η Strat πηρε τη θεση της.

 

Το καλοκαιρι την ανακαλυψα και παλι και την ανεστησα.

 

Ειναι πλεον heavily modded, αλλα παιζει κανονικοτατα.

 

Να τη:

 

01.jpg

 

υπαρχει και σχετικο photo essay εδω:

 

http://s11.photobucket.com/albums/a192/alderbody/pro%20II%20restoration/?start=0

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

γω δν εχ ξκνσει ακμ..

 

θα μ μαθς Χαρλαε??? :) :) :)

 

ΟΚ θα σ δείξω στο πρώτο μθμ blues-ροκ-μέταλ κ μετά θα κανμε άλλο ένα μθμ jazz - funk τη δευτέρα θα είσαι ετμς. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για να γελάσετε...ξεκίνησα το 69-70 κλασσική για κανά 2 χρόνια, τα παράτησα όταν αρχίσαμε στο ωδείο θεωρία...ξανάπιασα ηλεκτρική το 76 μέχρι το 82 (που ακούγοντας Jeff Beck κατάλαβα ότι δεν θα γινόμουν ποτέ ούτε 15ος κιθαρίστας στο γρούπ του) και κόμπλαρα και τα πούλησα και τα παράτησα όλα...και ξανάρχισα το 2001 όταν ανακάλυψα το Garageband και τώτα είμαι με 5 κιθάρες...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου