Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια σχετικά με συνδιασμό tonelab - ενισχυτή και αγορά


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα φυσικά γιατί το Marshall είναι logo - φετίχ ειδικά όσο κατεβαίνεις ηλικίες...

Δε πα να είναι 100 χρονώ και να σκούζει...

Αφού έχει αθηναϊκές πινακίδες!!!!!  ;)

 

ετσι ρε φιλε γιατι μονο ο valvestate εχει γκαζια που σκοτωνουν αλλα πραγματικα σκοτωνουν καθε προσπαθεια σου να βγαλεις ηχο >:( και καθε φορα που παω στο studio θα ειναι κατι 15χρονα και 20χρονα που θα παιζουν τι  ?????    ??    thrash οΗΗΗΗΗΗΗ yeah...

 

ια...ια....ια....ια.κακουργα εισαι κοινωνια (ΖΟΥΓΑ ΑΘΑΝΑΤΟΣ)

 

;D ;D ;DLOL!!!!

Πάντως όπως ανέφερε και ο apos είναι το φετιχ του ονόματος αλλά αν είναι δυνατόν υπάρχουν τρομερά αξιολογοι ενίσχυτης της Marshall ειδικά σε σχέση με τον βλάκα τον valsestate...και στο στουντιο που έχει εδώ στην περιοχή μου(καλύβια)που θα μπορούσε να είχε ότι πιο άθλιο πχ εφόσον η περιοχή είναι μικρή κλπ έχει πολύ καλά μηχανήματα(JCM900,Fender λαμπάτους...)δεν μπορούν να βάλουν έναν ενισχυτή της προκωπής σε ποιο κεντρικά προβάδικα???

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φοβουνται την φθορα ρε παιδια και γι'αυτο κανενας δεν τα "σκαει" για ενισχυτες....(εξαιρεσεις θα υπαρχουν παντα βεβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβουνται την φθορα ρε παιδια και γι'αυτο κανενας δεν τα "σκαει" για ενισχυτες....(εξαιρεσεις θα υπαρχουν παντα βεβαια).

 

Ναι ρε συ αλλά αν φοβάσαι την φθορά δεν κάνεις στουντιο δηλαδή είναι μεσα στα ρίσκα του επαγγέλματος...κατα την γνώμη μου τουλάχιστον.

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβουνται την φθορα ρε παιδια και γι'αυτο κανενας δεν τα "σκαει" για ενισχυτες....(εξαιρεσεις θα υπαρχουν παντα βεβαια).

 

Ναι ρε συ αλλά αν φοβάσαι την φθορά δεν κάνεις στουντιο δηλαδή είναι μεσα στα ρίσκα του επαγγέλματος...κατα την γνώμη μου τουλάχιστον.

  Αν φοβασαι την φθορα κανεις στουντιο με κατι φτηνο που αν παθει κατι δεν θα σε πολυνοιαξει....αυτος ο τροπος σκεψης επικρατει...απο την στιγμη που εχεις μαλιστα καταλαβει οτι "πελατεια" θα'χεις ετσι κι αλλιως ακομα κι αν εχεις valvestate....why spending extra money?...δεν συμφωνω ,απλα ετσι σκεφτεται ο καθε "στουντιαρχης"..(οχι ολοι βεβαια..)..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι'αυτο πας στο studio και αντι να περασεις καλα και να ξεδωσεις.....σε πιανουν τα νευρα σου ξενερωνεις και λες ρε μπας και φταινε τα μηχανηματα μου και ακολουθουν επισκεψεις σε ψυχολογους για να ξεπερασεις το προβλημα σου κλπ,κλπ εγω εχω πει τυχεροι ανθρωποι οι drummers-πληκτραδες....ειδικα οι τελευταιοι κανουν plug in στη κονσολα και μετα σε κοιτανε με απορια που παλευεις με τα τζιτζικια και του μικροφωνισμους και τα φυσηματα.....και η κλασσικη συζητηση ''αντε ρε μ@λ@κα τι κανεις τοση ωρα ?'' ''εφαγες την μιση ωρα της προβας'' ο drummer παιζει το τελευταιο γεμισμα απο το ''jump'' που εμαθε προσφατως και εσυ εχεις κολλησει το αυτι στο ηχειο για να ακουσεις και κατεβαζεις οτι ΑΓΙΟ ξερεις.....  ;D

αυτη ειναι μια τυπικη δικη μου προβα στο studio (καταπληκτικο κατα τα αλλα ) που παμε..... :'(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικα οι τελευταιοι κανουν plug in στη κονσολα και μετα σε κοιτανε με απορια που παλευεις με τα τζιτζικια και του μικροφωνισμους και τα φυσηματα.....και η κλασσικη συζητηση ''αντε ρε μ@λ@κα τι κανεις τοση ωρα ?'' ''εφαγες την μιση ωρα της προβας''

 

Χα...Πολύ το απολαμβανω να το λέω... ;D ;D

 

Ειμαι κακόοοοςςςςς

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου