Προς το περιεχόμενο

millenium drumset απο thomann


christoss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους. εχω το drumset millenium που δινει ο thomann με 220ευρω. εχω αλλαξει μεμβρανες σε ολο το σετ εχω  2 μπουμ σταντ  1 straight  σταντ για hi-hat και για ταμουρο ενα crash 16 paiste30 ενα ride paiste300 και το hi-hat επισης. και ενα crash 18 zildjian zbt rock. επισης σκαμπο, πεταλι sonor p233. σε τι τιμη θα μπορουσα να τα πουλησω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τιμές Thomann πρέπει να έδωσες γύρω στα 250 για πιατίνια, περίπου 50 για πετάλι και 250 για τα τύμπανα. Τα δέρματα, αν είναι τα pinstripe που συζήταγες να αλλάξεις πριν μήνες, έδωσες άλλα 80, αλλά αυτά μην τα υπολογίζεις ακόμα παραπάνω αν είναι και μεταχειρισμένα πια. Τα δέρματα για μένα δεν είναι extra αξεσουάρ. 'Αρα μιλάμε γύρω στο 600ρι με 700 να σου πήγαν το πολύ. Κρίνοντας από την ποιότητα και υπολογίζοντας μεταπωλητική αξία, έχει περάσει και 1 χρόνος περίπου σε βλέπω να τα δίνεις, (άσχετα με το πόσο θα δηλώσεις, για την κατάληξη λέω), στα 400 ίσως και κάτι ευρώ. Αυτή είναι αποκλειστικά δική μου γνώμη και δεν θέλω να επιρρεάσω κανένα.

Να έχεις υπόψην ότι πολλοί σου διαπραγματεύονται με τιμές Thomann, άσχετα αν τα πήρες από εδώ.

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500 με 550 ευρω

Τόσο τα πήρες ή τα πουλάς; Τέλος πάντων, νομίζω έπεσα μέσα όπως και να είναι...βάλε το στις αγγελίες λοιπόν.

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου