Προς το περιεχόμενο

Πειρατείας Υμνος - Τελος ;


markellos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μόνο  εμείς δεν εννοήσαμε ακριβώς. Άσε με να μαντέψω: Είχες χαμηλό βαθμό στην έκθεση ε?

γιατι τετοιο υφακι ρε παιδια??.....γιατι τετοιες προσβολες??......γιατι τοση ειρωνεια??.....σας κανει να αισθανεστε ομορφα??......ερχονται στο νου μου κατι βλαχο-λοχιες που ειχα στο στρατο... :( :-\.....τετοια αντιμετωπιση σε καποιον που ποσταρει πρωτη φορα??... :-\

 

Μα... σκέψου.... Πρώτο πόστ επειδή "δεν άντεξε".... και έπρεπε να πει ότι είμαστε υποκριτές....  :)

Όντως ... δικαιολογημένη η αγανάκτηση από κάποιον που (κατά δική του δήλωση) έχει ψιλοχαζέψει 1-2 μέρες στο forum του noiz. Φαντάσου να μας ήξερε κι όλας ::)

 

Ο jmone κατάλαβε ότι κάνω πλάκα.  :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόνο  εμείς δεν εννοήσαμε ακριβώς. Άσε με να μαντέψω: Είχες χαμηλό βαθμό στην έκθεση ε?

γιατι τετοιο υφακι ρε παιδια??.....γιατι τετοιες προσβολες??......γιατι τοση ειρωνεια??.....σας κανει να αισθανεστε ομορφα??......ερχονται στο νου μου κατι βλαχο-λοχιες που ειχα στο στρατο... :( :-\.....τετοια αντιμετωπιση σε καποιον που ποσταρει πρωτη φορα??... :-\

 

Μα... σκέψου.... Πρώτο πόστ επειδή "δεν άντεξε".... και έπρεπε να πει ότι είμαστε υποκριτές....  :)

 

Πρώτο post και ΜΙΛΑΣ, ψάρι; Προβλέπεται για την ΕΣΣΟ σου;; Προσωπάρχη, βαλ' του νούμερο 4 με 6 το πρωί και μετά μαγειρεία!!!  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

NemooO πριν ξαναγράψεις θα περάσει μία επιτροπή να ελέγξει το PC σου για πειρατικά. Έχε τις άδειες, μία ακτινογραφία θώρακος και μια γενική αίματος ανά χείρας. Μέχρι να πάρεις noizoχαρτο θα γράφεις μόνο με smileys OK?  :) :) ;) :D ;) :) ;) :D ;D :D :) :) ;)

 

Εξάλλου, η μεγάλη επανάσταση κατά του κατεστημένου (και εγκατεστημένου) θα ξεκινήσει από τέτοια απλά πράγματα.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάν! Ψάρωσα τώρα :o . Συγγνώμη κύριοι παλιοί δε θα ξαναγίνει. Φεύγω για τα μαγειρεία. ;D

Λοιπόν παίδες, πέρα από την πλάκα και τα πειράγματα:

1) Δεν είμαι και χτεσινός - Media Markt. Παίζω καμμιά 30ριά χρόνια κιθάρα, δουλεύω με υπολογιστές από το 85 και έχω περάσει από Cubase/Cakewalk κλπ από τον καιρό που η λέξη VST ήταν άγνωστη σε όλους μας. Το ότι είναι τα πρώτα μου posts στο noiz δε σημαίνει ότι είμαι και noob

2) Δεν ήρθα να το παίξω forum police. Υπήρχε φάση που ήμουνα κι εγώ warez junkie

3) Έχω βαρεθεί το συνδυασμό ημιμάθειας με warezοαπληστία. Δε μιλάω για το συγκεκριμένο forum ούτε για συγκεκριμένα άτομα πολυ περισσότερο (δε σας ξέρω κι από χτες). Μιλάω για μια γενικότερη πραγματικότητα.

4) Με τόσο φτηνό ή free software που κυκλοφορεί θεωρώ λάθος να μαζεύεις ότι υπάρχει και δεν υπάρχει από μουλάρια/torrent και τα συναφή και μετά να σου φταίνε και τα εργαλεία που δεν μπορείς να βγάλεις αυτό που θες

 

Αν κάποιος διαφωνεί με το 4) και θέλει να το συζητήσει είμαι ανοιχτός σε ανταλλαγή απόψεων

 

@harilatron: θα ήταν πολύ όμορφα κι ωραία αν έλεγες από την αρχή αυτά που σκεφτόσουνα και άφηνες τις ειρωνείες/πλακίτσες για αργότερα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, άκυροι οι καφέδες και οι μπύρες, θα παίξουμε ξύλο έτσι και βεθούμε από κοντά!! ;D ;D ;D ;D ;D Ρε παίδες, να το χαλαρώσουμε λίγο το κλίμα; Όχι τπτ άλλο, θα μας βρει η αλλαγή στα μπινελίκια πάνω και θα βριζόμαστε όλη τη χρονιά ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@zeoy, πολύ ωραία όλα αυτά.

Ξέχασες να αναφέρεις ότι η γή δεν είναι επίπεδη καθώς και 1-2 πραγματάκια για την αλλοτρίωση του ατόμου.

Είναι καλά τώρα για πλακίτσα ή να την αφήσω για (ακόμα λίγο) αργότερα?

 

@longshadow Πιστεύεις αλήθεια ότι αντιμετωπίζει κανείς τον άλλον σαν noob υποτιμητικά? Αν ανοίξεις την πόρτα σε ένα μαγαζί που κάθονται 15 άτομα (που δεν γνωρίζεις) και ενώ συζητούν φωνάξεις : "Φτου σας!!! Σας βαρέθηκα" Τι θα σου απαντήσουν?

 

@menelaos. Σιγά μην τσακωθούμε. Προσωπικά δεν είμαι καθόλου ενοχλημένος. Τα "επί προσωπικού" προσπαθώ να σταματήσω/δικαολογήσω.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες να αναφέρεις ότι η γή δεν είναι επίπεδη καθώς και 1-2 πραγματάκια για την αλλοτρίωση του ατόμου.

 

Να μην ξεχνάμε και την αλλοτρίωση του (ανδρικού) μορίου, από τις διαρκείς τηλεοπτικές εμφανίσεις της Τζούλιας Αλεξανδράτου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες να αναφέρεις ότι η γή δεν είναι επίπεδη καθώς και 1-2 πραγματάκια για την αλλοτρίωση του ατόμου.

 

Να μην ξεχνάμε και την αλλοτρίωση του (ανδρικού) μορίου, από τις διαρκείς τηλεοπτικές εμφανίσεις της Τζούλιας Αλεξανδράτου.

 

καλα, αυτό μην το γελάς........ :o :o :( >:( ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου