Προς το περιεχόμενο

Πειρατείας Υμνος - Τελος ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.markellos.gr/files/Markellos.gr-PeirateiasYmnos.mp3

 

 

Η ενορχήστρωση και η... ερμηνεία είναι πρόχειρη. Αν θέλει κάποιος από σας να μου γραψει κανα track με κιθαρόνια, θα χαρώ να το περιλάβω! (έχει και άλλους στίχους not included in this version).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 153
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πέρα του ότι μου άρεσε πολύ έχω να σου πω ότι πρέπει να ακούσεις το η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική από στοίχημα

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβηκες.

 

Αυτά είναι. Και να φανταστείς ότι δεν μου πήρε ούτε 10 λεπτά.

 

Σοβαρά τώρα: Φίλε Wow!, δεν με ενοχλεί ΚΑΘΟΛΟΥ η κακή κριτική. Αν γίνεται απο ενήληκες. Ίσως κάποιοι να κατάλαβαν ότι έκανα χαβαλέ. Πιστεύω ότι είναι ένα καλό προτζεκτάκι για χαβαλέ ξαναλέω, που αν κάποιος πέρναγε κιθαρες που εγώ δεν τις έχω (παιζώ πιάνο), να είχε την πλάκα του. Γιαυτό και το πόσταρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρκέλο, δεν υπάρχει καμία αμφιβολία ότι έχεις ταλέντο. Όμως υπάρχουν θέματα που χρειάζονται ειδική προσοχή. Το να αναφέρει κανείς τη λέξη της "πειρατείας" σε ένα φόρουμ που επιχειρεί να εκπροσωπήσει επαγγελματίες που ΖΟΥΝ από το θεσμό των πνευματικών δικαιωμάτων, είναι άστοχη και αψυχολόγητη ενέργεια.

 

Αλλά η κακή κριτική μου δεν αφορά αυτό: αφορά τον ελεεινό τίτλο που επέλεξες: "Ύμνος" στην πειρατεία - όχι π.χ. "Ένα τραγούδι για την πειρατεία". Ο προβοκατόρικος αυτός τίτλος, μην έχεις καμία αμφιβολία ότι είναι ταγμένος να εγείρει εξίσου προβοκατότικες αντιδράσεις.

 

Τα κατάφερες λοιπόν - μην έχεις παράπονο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου