Προς το περιεχόμενο

behringer pedals


whiteNoise

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειδικα στο πρωτο και δευτερο  videο δεν πιστευω να φενεται οτι αυτο το πεταλι κανει 40ευρω!αλλα απο οτι ακουγεται μαλλον το εχει μπορστα κι απο κανενα λαμπατο.... ::)

ο τυπος ομως που κανει το τεστ μπορει να μην ειναι ο υπερπαιχτης, εχει ομως "σωστο" ηχο στα δαχτυλα του........κι αυτο το λεω κυριως για τους νεωτερους και πιο αρχαριους players που διαβαζουν το thread...μην περιμενετε να ακουστειτε ετσι με οποιοδηποτε πεταλακι, οσο φτηνο η ακριβο κι αν ειναι αν δεν μπορεσετε απο μονοι σας να παραγετε "σωστη" νοτα.....it's mainly in the fingers... ;)

 

 

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω και εγω το TO800 και δηλωνω υπερβολικα ικανοποιημενος(παντα σε λαμπατο ενισχυτη)

επεισης εχω δοκιμασει τα vintage distortion και vintage phaser και ειναι καταπληκτικα(οχι μονο για τα λεφτα τους,ειναι οντως παρα πολυ καλα)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι όπως προείπα και σε άλλο thread πιστεύω είναι πολύ καλή περίπτωση για να ψαχτείς με τον ήχο σου χωρίς να σκορπίσεις του κόσμου τα λεφτά.Όσο καλά και να ακούγονται(και εγώ εντυπωσιάστικα δεν μπορώ να πω δεδομένου της τιμής τους)δεν θα τα εμπιστευόμουνα στις ηχογραφήσεις μου η στα live μου προσωπικά. ;)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου