Προς το περιεχόμενο

Μάθετε πώς θα... πεθάνετε!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

 

 

CHRISGTR: At age 34 the artificial intelligence software you programmed becomes self aware and devours you. You will be saved to disk though, so no worries.

 

 

 

Χαμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

                             

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εκδοχή α)

 

Dimitris: At age 44 you will be blown up by the pyrotechnics rigged at one of your "Still Not Dead" concerts.

 

Έτσι, αυτά είναι, σε συναυλία, στο καθίκον  8)

 

Εκδοχή β)

 

Jim: At age 40 the artificial intelligence software you programmed becomes self aware and devours you. You will be saved to disk though, so no worries.

 

Mα εγώ είμαι θεωρητικός, τι artificial intelligence software μου λες  ??? ::)

 

Eκδοχη γ)

 

Dimitrios: At age 35 you will be hit by a train while napping on the railroad tracks.

 

Ε όχι και τόσο μ*****ς  :P :P :P Άκου δω να κοιμάμαι σε ράγες τραίνου... έλεος  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας Τρώω όλους!!!!!!!

 

 

dimitris: At age 44 your head will explode after being exposed to Britney Spears for thirty-six consecutive hours!

 

Πάντως μούφα οι προβλέψεις γιατί μου αρέσει η Britney. Τώρα αν αντι για Britney έλεγε Χατζιδάκη ή Κότσιρα σίγουρα θα ήταν πολύ πιο πιστευτό. Το απόλυτο βασανιστήριο.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

sozos: At age 39 you will become involved in revolutionary activities in Ecuador, and be killed.

 

Χαχαχαχαχαχα

Το περίεργο είναι οτι έχω πάει στο Εκουαδόρ και πιθανότατα λόγω επαγγέλματος να χρειαστεί να ξαναπάω αρκετές φορές!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου