Προς το περιεχόμενο

Μάθετε πώς θα... πεθάνετε!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

stavros: At age 62 a statue will fall over and crush you while giving your acceptance speech for the position of Governor.

 

Εμενα θα με φανε οι πολιτικοι μου αντιπαλοι...

'Η μηπως θα ειναι η CIA?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Jasemeister: At age 46 you will have a heart attack while eating a deep-fried peanut butter and banana sandwich, Elvis style.

 

 

8)

 

 

Αυτό είναι, επιβεβαιώθηκε ότι θα πεθάνω ζώντας το απόλυτο rock'n'roll όνειρο  :D :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε εδω...

Angelos Krallis: At age 26 while showing your work at a major art gallery, you will be accosted and later slain by PETA activists.

 

Να καποιος τουλαχιστον που παραδεχτηκε πως θα γινω μεγαλος ζωγραφος! :D

Oι καλοι πεθαινουν νεοι.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το καλυτερο δε, στο deadendmind!

deadendmind: At age 46 while playing Street Fighter Omega at an arcade, you will be electrocuted by the headset. You will be the first such death in years.

 

Aχαχαχαχα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paris : At the age of 19 you died and now you wander among the living

Moνο σε σενα θα μπορουσε να συμβει αυτο..Ακομα και εγω, εστω απο ηλεκτρονικα, θα πεθανω στο μελλον, εσυ δεν υπαρχεις! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πεθανω νεος...για χαρη της επιστημης....

 

vangelis: At age 57 aliens will abduct you and use your body for sick and often anally-oriented experiments before dropping you off outside of a local homeless shelter smelling of beer.

 

Στην πραγματικότητα είμαι.........ο vs ο νεότερος

 

Nikos: At age 41 aliens will abduct you and use your body for sick and often anally-oriented experiments before dropping you off outside of a local homeless shelter smelling of beer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

haris: At age 56 your prototype flying machine will work, and while aloft on its maiden voyage a passenger jet will take you into it's jet engine, and throw you out as a mist.

 

τουλαχιστον 8α είμαι πρωτοπόρος  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

panagiotis: At age 48 you will fall into a tank at a large aquarium and be eaten by suckerfish.

 

έχω ακόμα 6 χρόνια ζωής.

Πάω αμέσως να γμ όσο πιό πολύ μπορώ

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου