Προς το περιεχόμενο

Ο φθηνότερος τρόπος αποστολής απο Αγγλία??


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.lkw-walter.gr/greek/transport_greece.htm

 

Τους είχα χρισημοποιήσει πριν 1 χρόνο για ένα δέμα 30 κιλών και μου είχαν πάρει γύρω στα 90 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Κάνε μια ζήτηση προσφοράς από το σχετικό link

 

fleamail θεικο λινκ. ... θενκς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gamanos

 

Τα έχω ψάξει όλα αυτά. 3 μήνες κάνω έρευνα για τιμές, μοντέλα, copyrights, κλπ κλπ. Υπάρχουν πολλές μάρκες και μοντέλα. Κάποια καλύτερα και κάποια όχι τόσο καλά. Το μοντέλο που βρήκα στο συγκεκριμένο κατάστημα το βρήκα με 265€ ενώ οπουδήποτε αλλού (πχ Γερμανία) κάνει περίπου 415€ και είναι απο τα πολύ καλά. Και επειδή όταν τον ρώτησα με email μου είπε οτι τα στέλνει Ελλάδα με περίπου 18€ το είδα σαν μια ΠΑΡΑ πολύ καλή προσφορά! Αλλά αφού έκανα την παραγγελία και μετα απο 4 μέρες μου είπε οτι δε μπορούσε να τα στείλει Ελλάδα λόγω copyrights και όταν του ζήτησα τον λόγο για την απάντηση του στο email μου ζήτησε συγνώμη και ότι δε πρόσεξε για ποιο πράγμα ακριβώς τον ρωτούσα. Για αυτό τώρα ψάχνω φθηνό τρόπο να τα φέρω. Αλλιώς θα πάρω απο αλλού.

 

@zombie tone

Η αλήθεια είναι οτι δεν είχα καταφέρει να τα εντοπίσω σε ελληνικό κατάστημα. Παρόλα αυτά το συγκεκριμένο μοντέλο κατατάσσεται στην low budget κατηγορία ενώ εγώ θέλω κάτι λίγο καλύτερο ποιοτικά. Σ'ευχαριστώ πάντως ;)

 

Και γενικότερα επειδή ξεφύγαμε λίγο απο το θέμα του thread και για να μην το κάνουμε πολύ μπάχαλο εδώ, όποιος ενδιαφέρεται να την ψάξει λίγο παραπάνω, το άθλημα λέγεται powerbocking και μια καλή αρχή είναι τα παρακάτω:

http://en.wikipedia.org/wiki/Powerbocking

http://www.poweriserpages.com/forum/

 

Όποιος θέλει επίσης μπορεί να μου στείλει pm να του πω ότι πληροφορίες έχω συλλέξει σχετικά.

 

Τώρα. Όποιος άλλος μπορεί να σκεφτεί άλλο φθηνό τρόπο αποστολής απο Αγγλία... Be my guest :)

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 χρόνια αργότερα...

Ανεστησες ενα θεμα 7 χρονια μετα για να διαφημισεις μια εταιρια που κανει μεταφορες Πολωνια-Ελλαδα ενω ο τιτλος μιλαει ξεκαθαρα για Αγγλια? Μαλιστα  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεστησες ενα θεμα 7 χρονια μετα...

Tι ειναι 7 χρονια? O χρονος ειναι σχετικος. meditate.gif 7 χρονια ειναι μια ολοκληρη ζωη για τα σκυλια. Για μια πεταλουδα τα 7 χρονια φανταζουν αιωνιοτητα, ενω για τον Connor MacLeod ειναι ενα τιποτα.... meditation.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου