Προς το περιεχόμενο

george avramidis shadowman


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ενδιαφέρον!  8)+1

Ευχαριστω παιδια!Γραφτηκε σε homestudio.Τεχνικα θεματα δυστυχως δεν γνωριζω και δεν μπορω να  λυσω τις αποριες σας.Ειναι ενα απο τα κομματια του πρωτου μου δισκου που θα κυκλοφορησει ελπιζω συντομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τι παιζεις ακριβως σ'αυτο το κομματι? Τα πνευστα μου ακουγονται φυσικα παντως. Ο ηχος μου φερνει κατι απο ECM. Πολυ ομορφο και ατμοσφαιρικο ακουσμα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nice !λίγο μονότονο .... ;D αλλά σε πάρρρρρΑ πολλούς αρέσουν αυτά!!!!και σε έμενα καμιά φορά. τα όργανα είναι real; και σαν δημιουργός παίξατε κάποια όργανα ή ήταν μόνο notation (άμα κατάλαβα καλά δεν κάνατε εσείς την παραγωγή )

 

 

 

Υ.Γ. με πρόλαβες Waterfall-K >:(  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nice !λίγο μονότονο .... ;D αλλά σε πάρρρρρΑ πολλούς αρέσουν αυτά!!!!και σε έμενα καμιά φορά. τα όργανα είναι real; και σαν δημιουργός παίξατε κάποια όργανα ή ήταν μόνο notation (άμα κατάλαβα καλά δεν κάνατε εσείς την παραγωγή )

 

 

 

Υ.Γ. με πρόλαβες Waterfall-K >:(  ;D

Εγω ειμαι ο τρομπετιστας της υποθεσης.Ολα τα οργανα ειναι φυσικα.Τα brass ειναι τρομπετα,γαλλικο κορνο και βαρυτονο σαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου