Προς το περιεχόμενο

DIY Pickup Project


bakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον παιδια αυτη τι στιγμη δουλεβω πανω σε ενα DIY Pickup Project...δεν ξερω αν το εχετε θιξει το θεμα και αν καποιος το εχει προσπαθησει..μολις ολοκληρωθει θα σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τί γνώμη να πούμε; Δώσε κι εσύ καμιά λεπτομέρεια (τί μαγνήτη φτιάχνεις, για ποιά κιθάρα, τί ήχο ψάχνεις, αν υπάρχει κάποιος γνωστός μαγνήτης ως αφετηρία)...

 

Καλή επιτυχία. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ω εσυ που αγαπας τιν θαλασσα εχεις δικιο  ;D ...

λοιπον παω για single coil μαγνητη ,δεν με ενδιαφερει ο ηχος αυτη τι στιγμη ,αρκει να λειτουργει..το φτιαχνω για την εμπειρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι σε μία τέτοια φάση, αλλά δεν βρίσκω μπομπίνες για τα πηνία ή παλιούς χαλασμένους μαγνήτες. (εξού και η αγγελία στο smart)

 

Εντιτ: Τί νήμα έχεις βρεί? Και πού?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι σε μία τέτοια φάση, αλλά δεν βρίσκω μπομπίνες για τα πηνία ή παλιούς χαλασμένους μαγνήτες. (εξού και η αγγελία στο smart)

 

Εντιτ: Τί νήμα έχεις βρεί? Και πού?

η λυση ειναι απλη...περνεις ενα μοτερακι απο παιχνιδι..το ανοιγεις και μεσα εχει αρκετο συρμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορειτε να πατε σε μαγαζια που ασχολουνται με ηλ.κινητηρες/περιεληξεις και να ζητησετε πηνιοσυρμα. Καπου θα υπαρχουν στην αθηνα, στην Πατρα που σπουδαζω ειναι γεματο με τετοια μαγαζια οποτε δεν μπορει να μην εχει στην Αθηνα ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια...τον "τελειωσα" αλλα δεν τον τελειωποιησα..εχω μεν ηχο αλλα οχι ιδιαιτερα μεγαλο ουτπουτ...υποψιαζομαι οτι εχω βαλει λιγες σπυρες συρματος..σν μη τι αλλο ειχα ε μερη επιτυχια και κερδισα και την "εμπειρια" ...τωρα μεχρι να βρω πηνιοσυρμα αρκετα μαρκυ (απ οτι καταλαβα θελει καπου στις 4-5 χιλιαδες σπυρες ..εγω εκανα καπου στισ 2000)μεχρι τοτε λοιπον θα αρκεστω στα πεταλια και ισως σε εναν μικρο ενισχυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου