Προς το περιεχόμενο

κινητο στο εξωτερικο-πως μπορω να επικοινωνω?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαν χαζοχαρουμενο παιδακι της 3ης λυκειου και γω

θα παω την γνωστη σε ολους"ΕΚΔΡΟΜΗ" ;)

θα παμε Ισπανια.. >:(

πως θα μπορω να  επικοινωνω με αυτους που

θα μεινουν πισω?(γονεις,φιλους,φιλες κτλ)

πρεπει να κανω καποια ρυθμιση πριν φυγω ή αφου φτασω? ???

τι παιζει με τις χρεωσεις? ???

εκτος απτο οτι μεγαλωνουν εχω ακουσει οτι χρεωνονται

και ο παραληπτης και ο αποστολεας πχ για sms απο ελλαδα

ισπανια ή το αναποδο..ισχυει κατι τετοιο? ???

οποιαδηποτε πληροφορια ειναι χρησιμη! ;D ;D ;D

αα! εχω Q καρτοκινητη!!

-CΛINE-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κ0λ0φαρδε!!! εμας δεν 8α μας πανε επειδι <<δεν βρισκονται συνοδοι>> :'( :'( δεν ξερω πως μπορεις να μιλας, αλλα καλυτερα καρτοτηλεφωνο!! οταν ειχα παει γερμανια επεσε η μπαταρια, δεν ειχα φορτιστη και με το που γυρισα ελλαδα και το ανοιξα η frog μου κλειδοσε το νουμερο και αναγκαστηκα να παρω αλλο!! δεν ξερω τι γινεται αλλα καλυτερα μην το παρεις η φροντισε να μην σου κλεισει και στελνε μονο μνμ γιατι πρεπει να σου παιρνουν πολλα Ε για κατι δευτερολεπτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνεις το λάθος και πάρεις ή σε πάρουν στο κινητό όσο είσαι όξω από το ελλαδιστάν, οι χρεώσεις είναι απάνθρωπες ΚΑΙ στις δυο περιπτώσεις.

Καλύτερα τηλεκάρτα, μηδαμινές χρεώσεις, εγγυημένη ποιότητα.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος ανθρωπους ρωτας παρε καλυτερα τηλεφωνο τον ΠΑΡΟΧΟ σου.

Στον Cosmote που ειμαι εγω με συμβολαιο ειναι 0,50 ευρω το λεπτο αν παρεις εσυ και 0,30 ευρω το λεπτο αν σε παρουν..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις πραγματικά έγκυρες απαντήσεις, πάρε στη ΔΕΗ. Θα σε πείσουν (με τον τρόπο τους) ότι ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να κρατήσεις κανένα δεσμό με την Ελλάδα και ότι είναι προτιμότερο να κάτσεις στην Ισπανία για πάντα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε τηλ τον παροχο σου για να εισαι σιγουρος...

 

Btw που θα πατε στην ισπανια?? Ειχα παει και εγώ προπερσυ....Απιστευτα ειναι...Και θα συμφωνσω επισης με αυτα που λέει ο eye....Μεινε εκει για παντα...

 

 

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις πραγματικά έγκυρες απαντήσεις, πάρε στη ΔΕΗ. Θα σε πείσουν (με τον τρόπο τους) ότι ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ να κρατήσεις κανένα δεσμό με την Ελλάδα και ότι είναι προτιμότερο να κάτσεις στην Ισπανία για πάντα.

 

επισης μπορεις να παρεις και τον συλλογο ..χαραμοφαϊδων της Τραπεζας Ελλαδος (ξερεις αυτους που διαμαρτυρονται γιατι δουλευουν 13 μερες το χρονο,παιρνουν 2000 ευρω το μηνα  και το δικαιωμα για συνταξη στα 45 που εχουν απειλειται... ;D ;D ;D)

 

τι εννοεις οτι πας για ΕΚΔΡΟΜΗ στην Ισπανια?? :o Οι περισσοτεροι που ξερω εχουν ηδη ζητησει ΠΟΛΙΤΙΚΟ ασυλο εκει...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, συγνώμη κιόλα που σας την λέω έτσι ξεδιάντροπα, αλλά είσαστε οφ-τόπικ και θα σας αναφέρω στον συντονιστή/διαχειριστή/αντμινιστράτορα.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry,sorry,sorry!!! ;D :) :) :)

 

Αλλα ρε παιδι μου να φευγεις ΕΚΤΟΣ Ελλαδος και να θες να ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙΣ με την Ελλαδα... ::) ειναι το ιδιο πραγμα σαν να εχεις δραπετευσει απο τα ..ΚΑΤΕΡΓΑ & να ψαχνεις καρτοκινητο να τηλεφωνησεις στους συγκρατουμενους σου που σε "φροντιζανε" ενα πραμα... :) :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνοι, αλλά μάνα είναι μόνο μία.

Και γω τον Μάη που πάω Μόναχο (όχι μονάχος) δεν θα ρίξω μαύρη πέτρα. Ένα τηλέφωνο θα το πάρω.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου