Προς το περιεχόμενο

Κουρμπής


kultura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παλικάρια, αυτός ο Κουρμπής μου φαίνεται καλύτερος από το Τζίμη και σαν περιβάλλοντου μαγαζιού και στα μουσικά γούστα.Τι γνώμη έχετε;(δεν του έχω πάει ποτέ καμια κιθάρα για σέρβις και μάλλον θα τον δοκιμάσω) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Κουρμπης ειναι σοβαρος επαγγελματιας και εχει

και παρα πολλες γνωσεις , οπως ομως ολοι μας

εχει και το κου(ρ)μπι του

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ανθρωπος ειναι τρομερος επαγγελματιας και σεβεται πραγματικα καθε πελατη του.

 

η μονη προσοχη που χρειαζεται με το Παναγιωτη ειναι οτι ενω αυτα που λεει ειναι σωστα τις περισσοτερες φορες ξεφευγει...$$$,αλλα ρισπεκτ

 

*Edited by yameth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι πελατης του απο την αρχη που ανοιξε το μαγαζι (ειχε προυπηρεσια πριν ανοιξει δικο του). Προσωπικα τον εμπιστευομαι σε οτι μου προτεινει και δεν εχω βγει χαμενος. Εχει πολλες γνωσεις, και για οργανα και για ενισχυτικα. Εχει γνωσεις ηλεκτρονικων, ξυλων, setup. Ξερει τι πουλαει και πως να το κανει καλυτερο, δηλαδη να το σεταρει ή modificαρει.

 

Πανω απ'ολα εχει αισθητικη και ειναι σωστος ανθρωπος/επαγγελματιας, δε θα σε κοροιδεψει για το κερδος. Το μεγαλυτερο πλεονεκτημα του ειναι οτι δουλευει μη γνωστες εταιρειες και εδωσε στον ελληνα μια εναλλακτικη προταση στο κατεστημενο των Fender/Gibson/Marshall ή αλλιως αυτο ξερω αυτο εμπιστευομαι. Στην αρχη με ακριβες boutique εταιρειες, τωρα και με ποιοτικα γιαπωνεζικα/κινεζικα/κορεατικα οργανα.

 

Οι τιμες του μιλανε μονες του. Συγκρινε οτι στοκαρει με τιμες γερμανιας & αγγλιας, ειναι αντιστοιχες εως χαμηλοτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

....

σε αντιθεση με κατι αλλα λαμογια *****************... κτλ!!!

...

 

 

Μια παρατήρηση.

Επειδή το noiz έχει 4914 μέλη (σήμερα) και το διαβάζουν άλλοι τόσοι, καλό είναι όταν λέμε κάτι να θυόμαστε ότι το λέμε δημόσια.

 

Αν είσαστε στο Σύνταγμα, σε stage, στο μικρόφωνο, με 16.000W PA με 10.000 κόσμο απο κάτω, θα λέγατε ποτέ:

 

Ο "ν" είναι λαμόγιο και ο "κ" είναι κωλόπαιδο?

 

¶λλο το αστειάκι και άλλο ο χαρακτηρισμός. Έτσι δεν είναι ρε παιδιά? :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μαγαζι αλλαξε μερος .περασα προχτθες απο την ιπποκρατοθσ και ηταν αδειο. θελω να παω οποιος ξερει που πηγε να μου πει..!

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι , ο harilatron έχει δίκιο.

Αλλά οκ , μπορεί να μας ξεφύγει και κάτι εν τη ρύμη του λόγου...

Βέβαια το παραπάνω ήταν ίσως κάτι παραπάνω από "ξεφύγει"...

Εν πάσει περιπτώσει... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μαγαζι αλλαξε μερος .περασα προχτθες απο την ιπποκρατοθσ και ηταν αδειο. θελω να παω οποιος ξερει που πηγε να μου πει..!

 

Παιδιά το κατάστημα είναι στη Θεμιστοκλέους, κοντά στο guitar store!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου