Προς το περιεχόμενο

Χάθηκε η "Τροποποίηση" στα ποστς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ'αρχήν και πάλι μπράβο στους κλειδοκράτορες γιατί τον τελευταίο καιρό στο φόρουμ βλέπω τεχνικές minor tweaks και βελτιώσεις...  :)

 

Θέλω να αναφέρω ένα πρόβλημα που συναντώ (μάλλον μόνο χτες και σήμερα). Δεν βρίσκω πια την "Τροποποίηση" στα ποστ που κάνω, παρά μόνο την επιλογή "Παράθεση" σαν να ήταν ένα ξένο ποστ. Αυτό μου συμβαίνει και στον τελευταίο Firefox που ευλαβικά χρησιμοποιώ αλλά και στον τελευταίο, updated Ιnternet Explorer (που τον άνοιξα μόνο για τη δοκιμή). Το θέμα είναι λίγο επείγον γιατί θέλω να διορθώσω κάτι.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To οξύμωρο είναι ότι σε μερικά ποστς μου το βγάζει ενώ σε μερικά όχι...!  ??? Κοιτάξτε δυο screenshots. Kαι στα δυο είμαι, εννοείται, logged in. Υπάρχει ένα συγκεκριμένο ποστ που θέλω (και πρέπει) να τροποποιήσω και δεν μπορώ!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναγράψτο αν το βιάζεσαι τόσο πολύ το μήνυμα ρε συ.

 

Και γω πάντως μια χαρά τα βλέπω όλα.Τώρα να σε πώ δεν κοίταξα πολύ παλιά πόστς αλλά φαντάζομαι να μην παίζει ρόλο αυτό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι ειδα, φαινεται οτι τροποποιηση μπορω να κανω σε προσφατο ποστ και σε παλιοτερα οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απ'οτι ειδα, φαινεται οτι τροποποιηση μπορω να κανω σε προσφατο ποστ και σε παλιοτερα οχι.

Πολύ σωστά. Η τροποποίηση έχει νόημα για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.

Μία ώρα είναι αρκετή για να διορθώσουμε ορθογραφικό λάθος ή διατύπωση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Yameth

Δεν έχεις άδικο - αλλά καμιά φορά γράφεις κάτι μέσα στην τούρλα του Σαββάτου και την επόμενη μέρα που είσαι πιο συγκεντρωμένος καταλαβαίνεις ότι αυτό που έγραψες δεν έχει νόημα και το διορθώνεις. Νομίζω ότι μία ώρα είναι λίγο.

Από την άλλη γιατί να είναι περιορισμένο γενικά; Παρατηρήθηκαν κάποια προβλήματα;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας πρόσθετος λόγος να προσέχει κανείς τι γράφει.  ;)

 

Εδώ που τα λέμε, υπάρχουν αρκετά παλιά thread που δεν έχουν καθόλου συνοχή επειδή κάποιοι που τσαντίστηκαν και αποφάσισαν να αποχωρήσουν σβήνοντας και όλα τα ποστς τους.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ το καταννοώ αυτό.

Αλλά δεν είμαστε όλοι απροβλημάτιστοι και χαλαροί. Λάθη μπορούν να γίνουν. Συνεχίζω να πιστεύω ότι μια ημέρα είναι καταλληλότερο χρονικό όριο από ό,τι μία ώρα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου