Προς το περιεχόμενο

το παθαίνετε αυτό?


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είμαι όλη μερα στη δουλειά και περιμένω να γυρίσω το βραδάκι σπίτι με όρεξη να ανοίξω τα μηχανήματα να ανεβάσω τα tracks από άλλες μέρες και να αρχίσω να ρίχνω....

και θα κάνω αυτό σ εκείνο, και το άλλο στο άλλο, και θα σβήσω εκείνο και θα αλλάξω το άλλο και να βρω έναν ήχο κλπ κλπ....

Και γυρνάς σπίτι και ακόμα καλύτερα είσαι και μόνος!

Τι καλύτερο δηλαδή....

 

και .....

κάθεσαι μπροστά στο μόνιτορ με την κιθάρα αγκαλιά να γρατσουνάς αδιάφορα και με το μάτι γλαρωμένο να τρέχεις από site σε site και από γιουτουμπι σε γιουτούμπι και φατσομπούκο και και....

και ...

κατά τις 12 ανοίγεις το daw και αντί για όλα αυτά που ονειρευόσουν όλη μέρα περνάς στην καλύτερη μισό track....

και άλλο μισό εκεί και άλλο μισό παραπέρα.

Και μετά σε πιάνει η νύστα.

 

και....μετά από λίγες μέρες ανακαλύπτεις ότι αυτά τα μισοφτιάγματα ήταν ίσως τα καλύτερα μέσα στα υπόλοιπα που έφτιαξες όταν πχ ξεκίνησες από το Σάββατο το πρωί και το έκλεισες την Κυριακή το βράδυ.....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι όλη μερα στη δουλειά και περιμένω να γυρίσω το βραδάκι σπίτι με όρεξη να ανοίξω τα μηχανήματα να ανεβάσω τα tracks από άλλες μέρες και να αρχίσω να ρίχνω....

και θα κάνω αυτό σ εκείνο, και το άλλο στο άλλο, και θα σβήσω εκείνο και θα αλλάξω το άλλο και να βρω έναν ήχο κλπ κλπ....

Και γυρνάς σπίτι και ακόμα καλύτερα είσαι και μόνος!

Τι καλύτερο δηλαδή....

και .....

κάθεσαι μπροστά στο μόνιτορ με την κιθάρα αγκαλιά να γρατσουνάς αδιάφορα και με το μάτι γλαρωμένο να τρέχεις από site σε site και από γιουτουμπι σε γιουτούμπι και φατσομπούκο και και....

μετά πάω για ύπνο.

 

::THE END::

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσιολογικο ειναι .......και λεγεται κουραση.Βοηθαει οταν δεν προγραμματιζεις  απο πριν, τι θα κανεις, που και πως θα το κανεις,απλα το αφηνεις και οταν ερθει η ωρα το κανεις.....Μην το σκεφτεσαι ολη μερα.Μου εχει τυχη το αντιθετο.Ν α μην σκεφτομαι οτι θα το κανω,η οτι δεν θα προλαβω και τελικα οταν ερχεται η ωρα απλα γινεται... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι όλη μερα στη δουλειά και περιμένω να γυρίσω το βραδάκι σπίτι με όρεξη να ανοίξω τα μηχανήματα να ανεβάσω τα tracks από άλλες μέρες και να αρχίσω να ρίχνω....

και θα κάνω αυτό σ εκείνο, και το άλλο στο άλλο, και θα σβήσω εκείνο και θα αλλάξω το άλλο και να βρω έναν ήχο κλπ κλπ....

Και γυρνάς σπίτι και ακόμα καλύτερα είσαι και μόνος!

Τι καλύτερο δηλαδή....

 

και .....

κάθεσαι μπροστά στο μόνιτορ με την κιθάρα αγκαλιά να γρατσουνάς αδιάφορα και με το μάτι γλαρωμένο να τρέχεις από site σε site και από γιουτουμπι σε γιουτούμπι και φατσομπούκο και και....

και ...

κατά τις 12 ανοίγεις το daw και αντί για όλα αυτά που ονειρευόσουν όλη μέρα περνάς στην καλύτερη μισό track....

και άλλο μισό εκεί και άλλο μισό παραπέρα.

Και μετά σε πιάνει η νύστα.

 

και....μετά από λίγες μέρες ανακαλύπτεις ότι αυτά τα μισοφτιάγματα ήταν ίσως τα καλύτερα μέσα στα υπόλοιπα που έφτιαξες όταν πχ ξεκίνησες από το Σάββατο το πρωί και το έκλεισες την Κυριακή το βράδυ.....

 

It happens to me all the time :-)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνέχεια αυτό παθαίνω κι εγώ σε διάφορα πράγματα  :(

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι όλη μερα στη δουλειά και περιμένω να γυρίσω το βραδάκι σπίτι με όρεξη να ανοίξω τα μηχανήματα να ανεβάσω τα tracks από άλλες μέρες και να αρχίσω να ρίχνω....

και θα κάνω αυτό σ εκείνο, και το άλλο στο άλλο, και θα σβήσω εκείνο και θα αλλάξω το άλλο και να βρω έναν ήχο κλπ κλπ....

Και γυρνάς σπίτι και ακόμα καλύτερα είσαι και μόνος!

Τι καλύτερο δηλαδή....

  Μήπως το να καλέσεις στο σπίτι την Svetlana......Λέω εγώ τώρα... ::) :-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μήπως το να καλέσεις στο σπίτι την Svetlana......Λέω εγώ τώρα... ::) :-X

 

εσένα ο νούς σου στο κεχρί... O0

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου