Προς το περιεχόμενο

Αγγελίες για γέλια (& για κλάματα..)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από το Θωμά σου έρχεται κοντά στα 200¤ ΑΛΛΑ:

 

Για την ακρίβεια θα έρθει 186 ευρώ. :wink:

Ξέρω, σπαστικό αυτό το ακριβές αλλά γιατί να χρεώνουμε στο Θωμά μεταφορικά που δεν έχει; :)

 

Εννοείται ότι συμφωνώ πως για 6 ευρώ η παραγγελία από Θωμά είναι μονόδρομος. Α, και κάτι τελευταίο: Αν στην Ελλάδα πουλιέται 200 (παραπάνω δεν συζητάμε καν) αντί για 166 που έχει έξω, και πάλι θα το προτιμούσα προκειμένου να έχω κάτι τελείως καινούριο στα χέρια μου...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, για να συνεννοούμαστε

 

Σίγουρα δεν είναι καινούριο, σίγουρα μπορείς να το πάρεις σε άριστη κατάσταση μέσω θωμά ή με καμιά 200αριά στην ελλάδα, σ'αυτά έχετε δίκιο.

 

Από την άλλη επαναλαμβάνω ότι δε μίλησα εγώ για καμιά τρελή ευκαιρία, ούτε "οποιος προλάβει" και τέτοιες μαλακίες.

 

Έτσι κι αλλιώς στο δικό μου το μυαλό λειτουργεί η αγγελία και των δύο μαζί, δηλαδή vamp+πεταλιέρα, που το βρίσκω ok με 300 euro.

 

Στην τελική εγώ εκνευρίζομαι γιατί δεν τη θεώρησα και για γέλια ή για κλάματα την αγγελία, ούτε θεωρώ ότι προσβάλλει τη νοημοσύνη κανενός. :wink:

 

Τα λέμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα μια "αστεια" αγγελια

 

 

"FENDER Telecaster USA Highway, χρώμα sunburst, rosewood μπράτσο, αχρησιμοποίητη, 700 ευρώ "

 

απο ΧΕ βεβαια,αυτος παει να βγαλει και χατζιλικι (η κιθαρα κανει 580 ευρω) :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν' date=' για να συνεννοούμαστε

 

Σίγουρα δεν είναι καινούριο, σίγουρα μπορείς να το πάρεις σε άριστη κατάσταση μέσω θωμά ή με καμιά 200αριά στην ελλάδα, σ'αυτά έχετε δίκιο.

 

Από την άλλη επαναλαμβάνω ότι δε μίλησα εγώ για καμιά τρελή ευκαιρία, ούτε "οποιος προλάβει" και τέτοιες μαλακίες.

 

Έτσι κι αλλιώς στο δικό μου το μυαλό λειτουργεί η αγγελία και των δύο μαζί, δηλαδή vamp+πεταλιέρα, που το βρίσκω ok με 300 euro.

 

Στην τελική εγώ εκνευρίζομαι γιατί δεν τη θεώρησα και για γέλια ή για κλάματα την αγγελία, ούτε θεωρώ ότι προσβάλλει τη νοημοσύνη κανενός. :wink:

 

Τα λέμε[/quote']

δεν μπορεί να έχει ίδια τιμή καινούργιο και μεταχειρισμένο, πρέπει να το καταλάβεις αυτό.

το είδαμε οτι δεν λες πως είναι ευκαιρία (αυτό έλειπε) αλλά εννοείται πως πρέπει να το δώσεις αρκετά φτηνότερα από ότι έχει καινούργιο.

στην τελική πρέπει να δεχτείς τον σχολιασμό της αγγελίας σου,σ'αρεσει η όχι απτήν στιγμή που την δημοσιεύεις-δημοσιοποιείς.

απλά εξωτερικεύουμε τις σκέψεις μας διαβάζοντας την...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

no control δε θα απαντησω στο υφος σου .

να σου πω την αληθεια αν εβλεπα οτι εισαι της παρεας μας δε θα το σχολιαζα καθολου(εννοω την αγγελια) , αλλα δεν ειδα nick name και το εκανα εκ του ασφαλους , παντως ειλικρινα δεν ηθελα να σε προσβαλω και ελπιζω να παρεις πισω αυτα που ειπες για μενα (κακεντρεχης εξυπνακιας κλπ) .

Ελπιζω να καταλαβεις οτι αυτη η αγγελια ειναι λιγο (ισως πολυ λιγο αλλα ειναι ) αστεια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επ... να'μαι πάλι

 

Το V-Amp το είχαμε αγοράσει 250 euro από Ελλάδα, και μάλιστα με -20%. Δεν είχα ιδέα ότι έχει πέσει τόσο πολύ (τα μαγαζιά στο κέντρο στάνταρ πάνω από 200 το πουλάνε), θεωρησα ότι 180 θα ήταν ok.

 

Τι να κάνω... καλός ο θωμάς αλλά δε μπαίνω και συνέχεια boody. Το post σου μου χτύπησε άσχημα, πιο πολύ γιατί λίγο παρακάτω πούλαγε κι άλλος 3 μηχανάκια Behringer στην ίδια ή λίγο μεγαλύτερη τιμή από το θωμά κι αυτός. Προφανώς κάτι αντίστοιχο θα του συνέβη του ανθρώπου.

 

Εγώ πιστεύω ότι η συγκεκριμένη ενότητα (περί αγγελιών για γέλια) αναφέρεται ή θα έπρεπε να αναφέρεται σε αγγελίες με προφανή σκοπό την εκμετάλλευση ή εν πάσει περιπτώσει εντελώς τραγελαφικές.

 

Έλα, τέλος, δε χάλασε κι ο κόσμος 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶λλη μία αστεία αγγελία από το rock-underground.gr αυτή τη φορά.

 

Τίτλος: Ζητειται καλλιτεχνης...

Περιγραφή: Ζητειται επαγγελματιας κομπρεσεριστας με δικα του μηχανηματα για σοβαρη συνεργασια με γνωστη industrial μπαντα απο ασβεστοχωρι. Διατιθεται ιδιοκτητο γιαπι για προβες. Επιρροες απο experimental post-construction σκηνη του 80. Κατι σαν GBH που συνανταν τους Primal Scream. Αν ενδιαφερεστε, πατε να σας κοιταξει κανενας γιατρος και μετα στειλτε μου email να μου πειτε τι εγινε...

Επικοινωνία: [email protected]

facebook.com/potergeist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτά παθαίνεις όταν δεν αλλάζεις πληκτρολόγιο, ακόμα και αν έχει κολλήσει το πλήκτρο "0". :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου