Προς το περιεχόμενο

Μ.Β.Τ. (Mega Blind Test) : 3 stratocasters / clips & fotos.



Προτεινόμενες αναρτήσεις

C-B-A

Μου πηρε αρκετη ωρα και απανωτα switch στο πολυκαναλο μεταξυ B και C για να καταληξω σε αυτη την καταταξη.Οριακα μπροστα η C και αυτο γιατι παρα το οτι η B ειναι πιο γεματη σε ογκο (που νομιζω οτι ευκολα αδειαζει με λιγο EQ) η C ειχε περισσοτερο bite που αυτη την περιοδο τουλαχιστον ειναι αυτο που μου αρεσει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μια πληροφορια την οποια νομιζω πως πρεπει να λαβετε υποψιν σας , ειναι οτι η C ειναι πιο "χαμηλωμενη" απο τις αλλες 2. τασταρει στα μπασσα λιγο αλλα επιτηδες την εχω ετσι.

(ολες τις σεταρισα χθες συμφωνα με το αρθρο του superfunk.δεν ξερω κατα ποσο το χω κανει σωστα  . . . αλλα προσπαθησα πολυ ;D)

 

ιδου το επομενο σετ απο κλιπακια με chorus μονο με τον bridge μαγνητη.

 

σορρυ για τα τυχον λαθακια αλλα δεν εχω πολυ ωρα που ξυπνησα και ο καφες δεν εχει ενεργησει ακομα.

 

για ακουστε λοιπον... :P

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι πάλι C λόγω ηχοχρώματος!πάντως ο yameth έχει δίκαιο όταν λέει ότι βγαίνει λίγο "αναιμική"-μάλλον θέμα εντασης...και η Α πάντως έχει ιδιαίτερη χροιά-κάπως ακατέργαστη θα έλεγα(ίσως στα επόμενα clips να πάρει την πρωτιά από εμένα), η Β δεν μου λέει τπτ απολύτως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα clips με τον bridge θα αλλαζα την καταταξη μου σε C ,ποιο 3D ηχος αν και μου ακουγεται σαν spitαρισμενος humbucker (μπορει να λεω και μπαρουφες :) ) - Α - Β (εδω μου φανηκε λιγο "στενος" ο ηχος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δω τα αποτελεσματα πρεπει να ψηφισω πρωτα? σκεφτομαι να ψηφισω στην τυχη γιατι αυτη τη στιγμη ακουω τα κλιπ σε ηχεια λαπτοπ και δεν εχω αποψη . θελω ομως να δω τι ψηφισατε χωρις να αλλοιωσω το αποτελεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτου!!

 

καιγομαι να πω ατακες που θα αναψουν φωτιες αλλα θα "προδοθουν" τα κιθαρονια και θα χαλασει η "μαγεια"...χι χι χι.

 

λοιπον ερχονται κλιπονια με crunch χροια...μονα τους ομως η μεσα σε ενα χαμηλωμενης εντασης backing track?? ::) ;)

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου