Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, γιατι μου στελνει τις ειδοποιησεις για τις αγγελιες (ληξη κτλ) 80 φορες???

 

στην κυριολεξια ομως. Μπαινω να δω μαιλ και εχω 80 νεα... ειναι 3η φορα που γινεται >:( >:(

Squier Tele CV 50's

Ibanez SAS36FM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Koιτα στον φακελο "Ομαδικη αλληλογραφια" η "spam mails" απο τον παροχεα ηλεκτρονικου ταχυδρομιου σου. Εμενα σχεδον ολα εκει πανε

 

Εχω κοιταξει, δεν πανε ουτε εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Προς τους mods:

 

Δεν λαμβανω τις απαντησεις που μου στελνουν μεσω των αγγελιων. Εκανα edit και ξαναεγραψα το mail μου στο προφιλ μου μηπως και ειχα βαλει κανα ελληνικο γραμμα, αλλα παλι τιποτα. Μου στελνουν αλλα εγω δεν λαμβανω τιποτα.

 

Ευχαριστω

Το πρόβλημα υπάρχει με τους "έξυπνους" mail servers και αυτοί είναι η Otenet και κανα δυό άλλοι. Για τελείως τεχνικούς λόγους απορρίπτουν τα mail από το smart.noiz. Πιστεύω πως όσοι έχετε τέτοιες διευθύνσεις δεν λαμβάνατε και τις ειδοποιήσεις του forum.

Τώρα που γνωρίζουμε το πρόβλημα, είναι θέμα χρόνου η λύση του. Λίγη υπομονή.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα επρεπε να ενεργοποιηθουν τα σχολια στις αγγελιες ?

 

Τωρα βλεπω εναν τυπο που πουλαει ενα Nokia N95 3 χρονων ΓΙΑ 300 ΕΥΡΩ !!!

Ε πειτε μου δεν θελει ο τυπος το κραξιμο της ζωης του τωρα ?

Η με την αλλη περιπτωση με τον "εισαγωγεα του μπυραλ" , σορυ ηθελα να πω τον αντιπροσωπο του ραντουλοβιτς ?

Η την αλλη κραυγαλεα περιπτωση ενος αξιοσεβαστου συμφορουμιτη που πουλαει prs και κατι μονιτορ σε τιμες πιο ακριβες απο τα καινουρια και στις αγγελιες εχει απο κατω τα links με τιμες !!! χαχαχα

 

 

Νομιζω πρεπει αμεσα να ενεργοποιηθει αυτη η επιλογη , οπως και το feedback .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο! Αν θεωρούμε πως οι τιμές είναι τραβηγμένες απλά αγνοούμε την αγγελία! Το φόρουμ δεν είναι χώρος για "κράξιμο"!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ολο το συμπαθειο εισαι καινουριος στο φορουμ και δεν εχεις ζησει καποιες καταστασεις.

Ο αντιπροσωπος του ραντουλοβιτς ( αν γνωριζεις την υποθεση) ηταν μεγαλο λαμογιο και ειχε δαγκασει αρκετους συμφορουμιτες.Επισης εκανε νεους λογαριασμους οταν ο αντμιν διεγραφε τα παλια του προφιλ.

 

Δεν εννοω το κατινιστικο κραξιμο , αλλα την καλη και εποικοδομητικη κριτικη  ;)

 

Οταν καποιος εβαζε μια εξωφρενικη τιμη , εγω προσωπικα στις παλιες αγγελιες ποσταρα τις τιμες των καινουριων. Ουτε εκραζα ουτε μαλωνα με τον πωλητη.

 

Πολιτισμος δεν σημαινει να κανεις την παπια και να εχεις τον ωχαδερφισμο ( αφου δεν την επαθα εγω, ελα μωρε τι πειραζει τοτε ας την παθει κανενας αλλος ) αλλα να διατηρεις τροπους και χαρακτηρα υπο ολες τις πιθανες συνθηκες και να σκεφτεσαι το συνολο .

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν κάποιος επισημαίνει με σχόλιο μια ενοχλητικά υψηλή τιμή δεν το κάνει για να τσακωθεί με τον πωλητή αλλά για να προφυλάξει τυχόν μη ενημερωμένους αγοραστές (τους οποίους προφανώς στοχεύει ο πωλητής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα επρεπε να ενεργοποιηθουν τα σχολια στις αγγελιες ?

 

Τωρα βλεπω εναν τυπο που πουλαει ενα Nokia N95 3 χρονων ΓΙΑ 300 ΕΥΡΩ !!!

Ε πειτε μου δεν θελει ο τυπος το κραξιμο της ζωης του τωρα ?

Η με την αλλη περιπτωση με τον "εισαγωγεα του μπυραλ" , σορυ ηθελα να πω τον αντιπροσωπο του ραντουλοβιτς ?Η την αλλη κραυγαλεα περιπτωση ενος αξιοσεβαστου συμφορουμιτη που πουλαει prs και κατι μονιτορ σε τιμες πιο ακριβες απο τα καινουρια και στις αγγελιες εχει απο κατω τα links με τιμες !!! χαχαχα

 

 

Νομιζω πρεπει αμεσα να ενεργοποιηθει αυτη η επιλογη , οπως και το feedback .

Aπ ότι έμαθα σήμερα κατατέθηκε και εναντίον του μήνυση από συμφορουμίτη..το παληκάρι ακόμα κλαίει την κιθάρα του απ το γνωστό αντιπρόσωπο Μανώλη Καραμανώλη...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι να ξεκαθαριστει το θεμα καλο ειναι κατα την προσωπικη μου γνωμη, ο συγκεκριμενος ανθρωπος να μπαναριστει και απο το σαιτ των αγγελιων!

φανταζομαι θα υπαρχει προβλεψη για αυτο.

το πιο εκνευριστικο, ειναι πως συνεχιζει και βαζει αγγελιες κανονικα.

μα τοσο δεν ιδρωνει το αυτι του?

http://smart.noiz.gr/details.php?id=4731

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου