Προς το περιεχόμενο

Σύστημα Αγγελιών 2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι του χαρακτηρα μου η γκρινια(ετσι νομιζω τουλαχιστον)

αλλα τον τελευταιο καιρο,καποιοι βαζουν συνεχεια τις αγγελιες τους ον δε ρουφ..κι ας τις εβαλαν 2-3 μερες πριν...

Πανω πανω λοιπον για να φαινονται πρωτες.

Καταλαβαινω οτι καποιοι καιγονται για χρηματα,καποιοι θα πανε διακοπες και θελουν να φυγουν φραγκατοι..καποιοι ειναι απλα πιο ''μαγκες''.

Δεν προκειται να μπω στην ιδια διαδικασια και γιατι σεβομαι το σαιτ που με φιλοξενει και με διασκεδαζει και γιατι θελω να αποτιναξω την ελληνικη μου κουτοπονηρια.

Εχω περιμενει να ληξει η αγγελια μου 3 φορες για να την ανανεωσω και τωρα μου ρθε

και ειδοποιηση για ανανεωση(καλο συστημα).

Ωστοσο,ας υπαρξει ενας τροπος να αποκλειεται η επαναπροωθηση γιατι καποιοι νιωθουμε ηλιθιοι και καποιοι αλλοι πιο εξυπνοι.

Αν δε γινεται,καποιοι,παρακαλω,ας σεβαστουν την υπομονη μας.

Αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 556
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γαιδουρια!!!  θα επρεπε να μπαινει και το αναλογο εικονιδιο στο προφιλ τους!!! ;D

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαιδουρια!!!   

Aν το λες σοβαρα,βρισκω τον χαρακτηρισμο υπερβολικο..

Αν ειναι ειρωνεια προς εμενα,το βρισκω δικαιολογημενο.. 8)

Γι αυτο θα κανω την υπερβαση..

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ... ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν το λες σοβαρα,βρισκω τον χαρακτηρισμο υπερβολικο..

Αν ειναι ειρωνεια προς εμενα,το βρισκω δικαιολογημενο.. 8)

Γι αυτο θα κανω την υπερβαση..

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ... ;D ;D ;D

 

 

γιατι το λες αυτο? δεν εχω τιποτα μαζι σου! :)(ουτε με κανεναν αλλο)  ακαδημαικα μιλησα ο καημενος! ;D

Μην παιζεις πιο γρηγορα απ`οσο σκεφτεσαι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους mods:

 

Δεν λαμβανω τις απαντησεις που μου στελνουν μεσω των αγγελιων. Εκανα edit και ξαναεγραψα το mail μου στο προφιλ μου μηπως και ειχα βαλει κανα ελληνικο γραμμα, αλλα παλι τιποτα. Μου στελνουν αλλα εγω δεν λαμβανω τιποτα.

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους mods:

 

Δεν λαμβανω τις απαντησεις που μου στελνουν μεσω των αγγελιων. Εκανα edit και ξαναεγραψα το mail μου στο προφιλ μου μηπως και ειχα βαλει κανα ελληνικο γραμμα, αλλα παλι τιποτα. Μου στελνουν αλλα εγω δεν λαμβανω τιποτα.

 

Ευχαριστω

Και σε μενα συμβαινει αυτο  ??? ::)

 

..και σχετικα με το ποιος θα βγει πρωτος στις αγγελιες..τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα..σειμ σιτ ντιφερεντ ντει !

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μενα συμβαινει αυτο  ??? ::)

 

..και σχετικα με το ποιος θα βγει πρωτος στις αγγελιες..τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα..σειμ σιτ ντιφερεντ ντει !

 

ντιφρεντ σμελ θες να πεις ;D

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τους mods:

 

Δεν λαμβανω τις απαντησεις που μου στελνουν μεσω των αγγελιων. Εκανα edit και ξαναεγραψα το mail μου στο προφιλ μου μηπως και ειχα βαλει κανα ελληνικο γραμμα, αλλα παλι τιποτα. Μου στελνουν αλλα εγω δεν λαμβανω τιποτα.

 

Ευχαριστω

 

Koιτα στον φακελο "Ομαδικη αλληλογραφια" η "spam mails" απο τον παροχεα ηλεκτρονικου ταχυδρομιου σου. Εμενα σχεδον ολα εκει πανε

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου