Προς το περιεχόμενο

tc impact twin vs motu ultralite mk3 hybrid


themiskaltsidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν είναι να δουλέψεις με Mac, πάρε τη motu. Αν είναι να δουλέψεις με PC, μην πάρεις... καμία.

 

Μετά από την πλήρως τεκμηριωμένη και με επιχειρήματα άποψη όπως η ανωτέρω, τι να πω!!

 

Τέλος πάντων, η ΤC μου δουλεύει άψογα και σε win7 και σε Mac. Είμαι ευχαριστημένος από τους προενισχυτές της αλλά και από το πληρέστατο control panel της. Είναι πολυ σταθερή, με βολεύει αφάνταστα το side που έχει στην ακρόαση. Με μία OctamicD έγραψα απροβλημάτστα 12 κανάλια ταυτόχρονα μια χαρά χωρίς προβλήματα (αυτό ήταν στο pc αλλά είμαι σίγουρος οτι και στο mac θα ήταν εξίσου ΟΚ). Δουλεύω συνέχεια μεγάλα projects κυρίως με Vienna και Eastwest και ο driver έχει επιδείξει εξαιρετική συμπεριφορά.

 

Αυτά, επλίζω να βοήθησα.

 

Καλά Χριστούγεννα σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα την focusrite saffire 24 pro dsp. Δεν την εχω εγκαταστησει ακομα..

αλλα την βρηκα σε πολυ καλη τιμη σε σχεση με την αρχικη της και με τις 400-450αρες των αλλων 2.. θα σας πω εντυπωσεις συντομα. ;D

tnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Η Utralite πρέπει να είναι η πρώτη hybrid κάρτα ήχου, USB/FW.

 

Αν κάποιος την έχει δουλέψει, θέλω feedback, αν είναι σταθερή, κατά πόσο δίνει στο χρήστη feeling "it just worx".

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Νίκος.

Ghen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την εχω εγω απο το καλοκαιρι...την χρησιμοποιω με mac για post production,virtual inst. αντε να γραψω και καμια κιθαρα...μεχρι στιγμης δεν με εχει απασχολισει σε τιποτα περα απο το να κανει την δουλεια της.απολυτα ευχαριστημενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου