Προς το περιεχόμενο

Red Hot Chili Peppers New Album


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρόλο που η πραγματικότητα είναι διαφορετική μιας και ο flea έιναι ουσιαστικά Αυστραλός, o Kiedis απο το Michigan και o Chad απο το detroit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το dani california ειναι το californication του δίσκου... Με λίγο καλύτερη μουσική... Οι RHCP δεν μου αρέσουν.. βέβαια όσα τραγουδια τους μου εκαναν "κλικ" τα θεωρω masterpieces.. :wink:

Ο ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ LARRY!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! χωρίς παρεξίγηση αλλά μου δίνεις την εντύποση ότι είσε γενικα προκατηλημένος όσον αναφορά RHCP όπως και άλλα άτομα που έχω γνωρίζει τα οποία από ότι με άφησαν αν καταλάβω είναι αρνητική γενικα στα mainstream σηγκροτήματα ακόμα και αν είναι καλά (δεν συμπεριλαμβάνω και εσένα σε αυτήν την άποψη γιατι δεν σε γνωρίζω, να εξιγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε)

τύχη ευνοεί τους τολμηρούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! χωρίς παρεξίγηση αλλά μου δίνεις την εντύποση ότι είσε γενικα προκατηλημένος όσον αναφορά RHCP

 

Ναι, έχεις δίκιο, είμαι γενικά προκατελλειμένος απέναντι σε οτιδήποτε καταλήγει να έχει ευρύτατη αποδοχή. Αν δεν ήταν ο fleemail να μας το ανακοινώσει νωρίτερα, εγώ θα είχα μάθει για το νέο άλμπουμ των RHCP από τις διαφημίσεις της Vodafone, δηλαδή από εκεί που μαθαίνω για τους νέους δίσκους του Ρουβά. Εμένα, κάτι μου λέει αυτό, κάτι που με ενοχλεί.

 

Ασφαλώς δεν είμαι καθόλου προκατελλειμένος απέναντι σε όσους ακούνε RHCP, στο πνεύμα του ότι οι καλοί παντού χωράνε και του ότι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχεις δίκιο, είμαι γενικά προκατελλειμένος απέναντι σε οτιδήποτε καταλήγει να έχει ευρύτατη αποδοχή

 

δηλ.και στους Beatles,Stones,Mozart,Beethoven,Πλατωνα,Σωκρατη,Πικασσο,Μιχαηλ Αγγελο κτλ.? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχε, ΘΑ' ΘΕΛΕΣ να είχαν ευρύτατη αποδοχή οι

 

"Mozart,Beethoven,Πλατωνα,Σωκρατη,Πικασσο,Μιχαηλ Αγγελο" κλπ.

 

¶μα βρεις είκοσι ανθρώπους που να τους ξέρουν ΚΑΙ τους έξι και παράλληλα να ΑΚΟΥΝΕ Μότσαρτ και να ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ Πλάτωνα, θα σου κάνω δώρο την Σκλεναρίκοβα.

 

:D :D :D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ήταν ο fleemail να μας το ανακοινώσει νωρίτερα' date=' [/quote']

 

fleamail god dammit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Kαι μένα μ'ενοχλεί η τεράστια δημοσιότητα και "μαιντανοποίηση" πολλών αγαπημένων μου συγκροτημάτων αλλά είμαι και άτομο που συνήθως μου αρέσουν περισσότερο τα "b sides" και όχι τα singles οπότε δεν δίνω και πολύ σημασία σε τέτοια πράγματα και κοιτάω την ουσία που είναι η μουσική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μην μου κοκκινίζεις! Για τιμωρία θα ακούς κάθε μέρα το καινούργιο cd του ρουβά 10 φορές και θα λες 50 φορές την λέξη vodafone 8) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου