Προς το περιεχόμενο

Ψαχνω απεγνωσμένα Factory Presets από Kawai SX210!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας, έχω θέμα με ένα Kawai που αγόρασα μεταχειρισμένο και τέζαρε μέσα σε μία εβδομάδα. Χρειάζομαι το sound dump με τα presets για να μπορέσει να γίνει το service!!!

 

Ψάχνω ώρες στο net αλλά δεν βρίσκω τίποτα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα τηλεφωνήσω. Οστόσω η εκκληση ισχύει, αν κάποιος το έχει εξακολουθώ να το θέλω... απεγνωσμένα (δεν είναι σίγουρο ότι θα με βοηθήσει ο στόλλας, το όργανο είναι αρχαίο)

 

Επικοινώνησε με τον αντιπρόσωπο.

 

Στόλλας (Πάτρα)

2610.435400

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ. Θα τηλεφωνήσω. Οστόσω η εκκληση ισχύει, αν κάποιος το έχει εξακολουθώ να το θέλω... απεγνωσμένα (δεν είναι σίγουρο ότι θα με βοηθήσει ο στόλλας, το όργανο είναι αρχαίο)

 

 

http://launch.groups.yahoo.com/group/kawai-teisco

 

 

αμα κανεις join σε αυτο το yahoogroup τα presets ειναι εκει στο directory files...

 

"Don't panic!" - Douglas Adams

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε μαν είσαι μεγάλος! Περιμένω να με κάνουν approve...

Σε ευχαριστώ όπως και νά ΄χει!

 

 

http://launch.groups.yahoo.com/group/kawai-teisco

 

 

αμα κανεις join σε αυτο το yahoogroup τα presets ειναι εκει στο directory files...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να ζει το παλικάρι που έχει το group γιατι ακόμα περιμένω να με βάλει στο κανάλι...

Εχουμε κάποιο άλλο link? Υπάρχει κάποιος που να έχει το όργανο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει κανένας που να έχει το όργανο?? Ψάχνω απεγνωσμένα στο ιντερνετ και δεν βρίσκω τίποτα, και τα τελευταία ποστ που βρίσκω είναι τουλάχιστον 5ετίας... Αν όχι εσείς, μήπως γνωρίζετε κάποιον που να έχει το 210???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου