Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα αντι 10 ευρω μια βραδια στο Sirocco με 3 μωρα του ανατολικου μπλοκ να χαιδεουν αργα και λαγνα τα πανεμορφα τριχωτα μου στηθια....

 

ΟΚ ! Στο Sirocco λοιπόν (άλλο που δεν θέλαμε... :lol: )

 

Σοβαρά τώρα' date=' αν τα μαγνητοσκοπημένα αξίζουν και πρόκειται να ασχοληθείς με μοντάζ και ιστορίες πιστεύω ότι πρέπει να συνεισφέρουμε...

 

αν πάλι δεν αξίζει, βάλε τα όπως είναι σε ένα dvd και κανονίζουμε να το αντιγράψουμε όλοι...γνώμη μου πάντα έτσι ???[/quote']

 

Με βρισκει απολυτως αυμφωνο η γνωμη σου!!!!!!Αληθεια κανα cd δεν εχετε κυκλοφορησει;;;;(sorry για την αμαθεια)!!!

Θα ηθελα να σου προτεινω να ακουσεις μια νεοσυστατη και σχεδον αγνωστη μπαντα λεγονται COSMOSQUAD...για ακουσε τους λιγο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυστυχώς 1 χρόνο τώρα ο πληκτράς μας φύλαγε τα σύνορα από τους Τούρκους...και μείναμε πολύ πίσω συνθετικά...ένα demo μόνο έχουμε το οποίο ευχαρίστως να στο κάνω δώρο, αφού δεν δέχεσαι ούτε την πρόσκληση μου για Sirocco...(για Baby O τι λες ??? :roll: )

 

ινφο πάντως μπορείς να δεις εδώ : http://www.intravenus.gr

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς 1 χρόνο τώρα ο πληκτράς μας φύλαγε τα σύνορα από τους Τούρκους...και μείναμε πολύ πίσω συνθετικά...ένα demo μόνο έχουμε το οποίο ευχαρίστως να στο κάνω δώρο' date=' αφού δεν δέχεσαι ούτε την πρόσκληση μου για Sirocco...(για Baby O τι λες ??? :roll: )

 

ινφο πάντως μπορείς να δεις εδώ : http://www.intravenus.gr[/quote']

 

 

 

ΒαBy O;;;Check my avatar please....ναι ρε μεσα!!!!!!

 

Λοιπον θα κανω πραγματικα οτι μπορω για τα videos σας παιδια.....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω τεράσιο προσωπικό background σε θέματα εικόνας, εκτιμώ ότι με τις συνθήκες που επικρατούσαν στο Lazy αποκλείεται να υπάρχει αξιοποιήσιμο υλικό. Ακόμη και αν υπάρχει εικόνα της προκοπής (κάτι που μου φαίνεται πολύ δύσκολο δεδομένου ότι δεν είδα ειδικό φωτισμό ούτε κάμερα σε τρίποδο), σίγουρα η ηχητική μπάντα θα είναι εξόχως προβληματική.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω τεράσιο προσωπικό background σε θέματα εικόνας' date=' εκτιμώ ότι με τις συνθήκες που επικρατούσαν στο Lazy αποκλείεται να υπάρχει αξιοποιήσιμο υλικό. Ακόμη και αν υπάρχει εικόνα της προκοπής (κάτι που μου φαίνεται πολύ δύσκολο δεδομένου ότι δεν είδα ειδικό φωτισμό ούτε κάμερα σε τρίποδο), σίγουρα η ηχητική μπάντα θα είναι εξόχως προβληματική.[/quote']

 

 

Εχεις δικιο.......το εχω ηδη πει αυτο απο την αρχη τρελο αγορι..αν και το τριποδο δεν ειναι συνηθως απαραιτητο σε βιντεοσκοπηση live,διοτι τα πλανα βγαινουν λιγο νεκρα....το προτιμοτερο ειναι ενα τριποδο σε καθετη γωνια με το αντικειμενο και 2 κινουμενες καμερες σε αριστερη και δεξια γωνια,,,σορρυ...ξεφυγα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο σκηνοθετης σας καλει σε ταξη.

 

μεχρι ενα σημειο ο Wow! εχει δικιο.η ποιοτητα ειναι αναλογη των συνθηκων.και ο ηχος και η εικονα δεν ειναι οι καλυτερες.

και ο σκοπος μου δεν ηταν να βγει ενα αρτιο τεχνικα βιντεο αφου ουτε τα μεσα ειχα ουτε τον χωρο.

 

μενει ομως κατι για καθε μπαντα.σαν memorabilia το βλεπω(ημουν και γω εκει)παρα σαν κατι να εχεις να δειχνεις και να προμοταρεσε μεσω αυτου.

για οικογενειακη χρηση σαν να λεμε και για το σπιτι ειναι μια χαρα.

παντως σιγουρα βγαινουν αρκετα stills.

 

κλεινω λεγονατς οτι φυσικα δεν χρειαζονται λεφτα ουτε για dvd ουτε για κοπους και αλλα φιλε jam.χαρα μου ηταν να το κανω,περασα δυο σαββατα γαματα οποτε αν ειναι να ανταλασουμε κατι αυτο ας ειναι μουσικη.

 

του αντουαν του εχω κρατησει 2 γερμανιδες μην τον ακουτε(τις εχω στο γυμναστηριο και σε κανα μηνα θα ειναι ετοιμες). 8)

 

καλα να περναμε

 

αντε και στο terra vibe(αφου θα το στησουν που θα το στησουν) :P

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antouan καταρχήν θέλω να σε ευχαριστήσω προκαταβολικά για το ενδιαφέρον σου να ασχοληθείς με το video ;)

 

Εγώ προτείνω να μη κάτσεις να σκάσεις κι όλας, αν όντως η ποιότητα της λήψης δε "λέει"... Απλά κόψε περιττά κενά μεταξύ των κομματιών κλπ βάλε κανένα fade-in/fade-out effect και ίσως ένα μικρό απόσπασμα με άσχετα πλάνα από το χώρο, την προετοιμασία των groups κλπ κλπ (αν υπάρχουν) και τελείωσε η υπόθεση ;)

 

Α! και αν μπορείς να κρατήσεις μερικά καλά stills θα είναι τέλεια ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α! και αν μπορείς να κρατήσεις μερικά καλά stills θα είναι τέλεια ;)

 

Έχει δίκιο ο elavd. Και μάλιστα το λέει για τρίτη φορά. Κάντε αυτά τα ρημάδια τα stills να χορτάσουμε φωτογραφίες.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα βαανακια μου...........θα σας κανω οσα still θελετε....το καλυτερο ομως elavd στο εκανα σε allo thread...ετσι;;;

Παιδια επειδη ο Kid μενει Αιγινα,οπως γνωριζετε, απλα ειμαστε στην συνεννοηση του να μου τα βαλει στο καραβι μεσα στις επομενες μερες και να κατεβω να τα παρω απο τον ηλιοκαμενο και αλμυροφαγωμενο μουτσο Ζιση.....αχχχχχ........

 

 

 

ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΜΠΑΝΤΑ ΤΗΝ PLAYLIST....ωστε να βαλω τιτλους..καθως και τα μελη με τα πραγματικα ονοματα..πχ οχι drums The Barbarian....guitar Richie κτλ...μην βγει σαν Muppet Show

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου