Προς το περιεχόμενο

Παρέμβαση παρουσίασης γραπτού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε Βαγγέλη πραγματικά χαίρομαι που είσαι στο Noiz... Αλλά πραγματικά λυπάμαι κιόλας γιατί συνήθως αυτά που λες έχουν εφαρμογή και σε άλλα όργανα και όχι μόνο στα drums

Ο Βαγγέλης έχει λίγο δρόμο ακόμα να μάθει το πως λειτουργούν τα φόρα και οι κατηγορίες τους  :P

 

Μη με παρεξηγείς Βαγγέλη πλάκα σου κάνω, αλλά ξέρεις πως έχω δίκιο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι ενα διλημμα.

Το ανεβαζω στην συνολικη  κοινοτητα με αποτελεσμα να το χασουν αυτοι για τους οποιους {βασικοτερα} το εγραψα και το απευθυνω....?

η το ανεβαζω στο drums & Perc..με αποτελεσμα να το διαβασουν καποιοι που πραγματικα ισως το εχουν αναγκη- και που κοιτανε μονο την συγκεκριμενη στηλη και φαινομαι οτι αποκλειω την συνολικη κοινοτητα..?

Συγχωρηστε με.δεν θελω να φανω σνομπ προς την υπολοιπη κοινοτητα η κατι τετοιο

Αλλα ειμαι drummer.. και προς drummer απευθυνομαι.

..Ειλικρινα δεν εχω ιδεα αν καποια θεματα μου εχουν προεκτασεις και στους μελωδικους.

Αν οι moderators κρινουν κατι τετοιο υπαρχει η δυνατοτητα  ενα θεμα να ανεβει σε 2 σημεια?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά θα μένουν όπου ταιριάζουν και δε θα ανησυχείς πως το μεταφέρει ο κακός μοντερέητορ (εγω πχ) επειδή σε μισεί! Αρκετά από αυτά που έχεις γράψει μπορείς να τα κάνεις σε άρθρα (με διορθώσεις πχ τόνους, ορθογραφίες και παραγραφοποίηση) και να τα ανεβάζεις στα άρθρα!

Από εκεί και πέρα θα ψάχνει κ ο κόσμος παραπάνω, θα βάζεις κ εσύ πιο αντιπροσωπευτικούς τίτλους να τα βλέπει ο κόσμος εύκολα σε αναζητήσεις και να βγαίνουν και στα σχετικά θέματα κάτω κλπ :)

 

Keep up !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά θα μένουν όπου ταιριάζουν και δε θα ανησυχείς πως το μεταφέρει ο κακός μοντερέητορ (εγω πχ) επειδή σε μισεί! Αρκετά από αυτά που έχεις γράψει μπορείς να τα κάνεις σε άρθρα (με διορθώσεις πχ τόνους, ορθογραφίες και παραγραφοποίηση) και να τα ανεβάζεις στα άρθρα!

Από εκεί και πέρα θα ψάχνει κ ο κόσμος παραπάνω, θα βάζεις κ εσύ πιο αντιπροσωπευτικούς τίτλους να τα βλέπει ο κόσμος εύκολα σε αναζητήσεις και να βγαίνουν και στα σχετικά θέματα κάτω κλπ :)

 

Keep up !

:-X :-X :-X μου βαζεις δυσκολα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kυριοι ..τα μπερδεψατε λιγακι...

1.Απευθυνομαι προς drummer...

 

5.Νικολα μου...αν σε 600 λεξεις κειμενο κοιτας την παραγραφοποιηση...μαλλον χανεις το δασος..

Αν σε 600 λεξεις κειμενο εγω κοιταζα την παραγραφοποιηση..μαλλον δεν θα ημουν μουσικος.

 

1. Για ντράμερ μίλησα κι εγώ.

 

5. Δες το σαν ρυθμό ανάγνωσης Βαγγέλη. Με κόμματα, παραγράφους, σωστή ορθογραφία, τόνους και τελείες (και κάποιο νόημα βέβαια), έχεις ένα κείμενο με τον βέλτιστο ρυθμό απόδοσης και εν δυνάμει καλύτερο ρυθμό κατανόησης.

Και όταν κειμενογραφείς και δεν παίζεις ντραμς, αυτό δεν είναι δέντρο ή δάσος.

Είναι το ζητούμενο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Για ντράμερ μίλησα κι εγώ.

 

5. Δες το σαν ρυθμό ανάγνωσης Βαγγέλη. Με κόμματα, παραγράφους, σωστή ορθογραφία, τόνους και τελείες (και κάποιο νόημα βέβαια), έχεις ένα κείμενο με τον βέλτιστο ρυθμό απόδοσης και εν δυνάμει καλύτερο ρυθμό κατανόησης.

Και όταν κειμενογραφείς και δεν παίζεις ντραμς, αυτό δεν είναι δέντρο ή δάσος.

Είναι το ζητούμενο.

Κωστα μου καλα τα λες...

Αλλα αν αυτο που κανω μπω και στην διαδικασια να το κανω.."οπως πρεπει"                      με τονους , παραγραφους κλπ...ισως σταματησει να μου αρεσει να το κανω γιατι ισως μου θυμισει σχολικη εκθεση γεματη κοκκινιλες...και παρατηρησεις.

Παιδια...σε μουσικο φορουμ γραφουμε...με την ιδιοτητα του μουσικου.

Πιστεψε με θα συμφωνουσα απολυτα μαζι σου.. αν γραφαμε σε φιλολογικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφονομεαυτοπουλεσαλατελικαοκαθεναςκανιτιςεπιλογεστου. στοφιναλεαμαμποριςκεκαταλαβενιστιλειοαλοςταιπολιπαινεοδοντοκρεμες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα μου καλα τα λες...

Αλλα αν αυτο που κανω μπω και στην διαδικασια να το κανω.."οπως πρεπει"                      με τονους , παραγραφους κλπ...ισως σταματησει να μου αρεσει να το κανω γιατι ισως μου θυμισει σχολικη εκθεση γεματη κοκκινιλες...και παρατηρησεις.

Παιδια...σε μουσικο φορουμ γραφουμε...με την ιδιοτητα του μουσικου.

Πιστεψε με θα συμφωνουσα απολυτα μαζι σου.. αν γραφαμε σε φιλολογικο..

 

Βασικα αυτο που σου λεει ο Κωστας ειναι οτι αν δεν βαζεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ παραγραφους πολυς κοσμος δεν θα μπορει   να διαβασει τα ,ενδιαφεροντα,κειμενα σου (εγω π.χ.κουραζομαι παρα πολυ και πολλες φορες...δεν συνεχιζω την προσπαθεια).

 

Δεν ειναι τιποτα ετσι κι αλλοιως,2 ΚΛΙΚ πανω στο πληκτρο που γραφει "enter"  ... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kυριοι ..τα μπερδεψατε λιγακι...

1.Απευθυνομαι προς drummer...

2. Μιλαω για ρυθμικη αγωγη για αυτο και ανεβασα το θεμα στο drums & perc.  ;D ;D

3.Yπαρχει ενα μαθημα που λεγεται Mελωδικο σολφεζ...για οποιους το ξεχασαν.. ;D ;D ;D

4.Ωστοσο καπου αναφερω το εξης που το περασατε ντουκου...

"αν μπορεις να το τραγουδησεις...μπορεις να το τραγουδησεις και πιο αργα"

Με αυτο κατα νου...δεν νομιζω οτι υπαρχει φραση που δεν μπορειτε να τραγουδησετε. Απλα κατεβαστε την στη ταχυτητα.

5.Νικολα μου...αν σε 600 λεξεις κειμενο κοιτας την παραγραφοποιηση...μαλλον χανεις το δασος..

Αν σε 600 λεξεις κειμενο εγω κοιταζα την παραγραφοποιηση..μαλλον δεν θα ημουν μουσικος.

Oύτε τόνους βάζεις. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου